You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

?Yunus Emre Aşk Ateşi? Oyunu İlgi Görüyor

?Yunus Emre Aşk Ateşi? Oyunu İlgi Görüyor

Administrator
?Yunus Emre Aşk Ateşi? Oyunu İlgi Görüyor
Antalya*Kepez*Belediye Tiyatrosu,*Erdem Bayazıt*Kültür Merkezi’nde ‘Yunus EmreAşk Ateşi’ adlı tek kişilik*Oyun*sergiliyor. Antalya*Kepez*Belediye Tiyatrosu,Erdem Bayazıt*Kültür Merkezi’nde ‘Yunus Emre*Aşk Ateşi’ adlı tek kişilikoyun*sergiliyor. Hüseyin Erdoğan’ın yazıp yönettiği, müziğini İhsan Kılavuz’un yaptığı ve Abdullah... Read more »

Devami...
Junior Member
?Yunus Emre Aşk Ateşi? Oyunu İlgi Görüyor
yunus emre nin alevi olduğu bilinmekte fakat trt de gecen sene izlediğim biyografi niteliği filmde adam sürekli anlı secdede namaz kılıp duruyordu acaba bizlermi yunus emreye sahip cıkamıyoruz yada yunus emreyi özünden alıp farklı bi kalıba bürümeye calışan kişiler bizdenmi daha fazla sahiplenir oldularda böyle bir şeye kalkışır konuyla alakası yok ama tartışmamızında kimseye zararı olmayacağını düşünmekteyim

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.