You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

"Yol ver gidelim; Taksim'i ezelim"

"Yol ver gidelim; Taksim'i ezelim"

Posting Freak
"Yol ver gidelim; Taksim'i ezelim"
[COLOR="#000000"]Başbakan Erdoğan'ın karşılanmasında atılan "Yol ver gidelim; Taksim'i ezelim" sloganı tartışma konusu oldu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ın karşılanmasında atılan "Yol ver gidelim; Taksim'i ezelim" sloganı, siyasette büyük rahatsızlık uyandırdı.

Öyle ki; o slogana, AK Parti'den bile tepki var.

AK Partili Mustafa Elitaş: "Kendiliğinden oluşan bir grup içinde bu sloganları doğru bulmadığını ifade ediyorum."

BU ŞİDDET TEŞVİKİDİR

Oktay Vural: "Cumhuriyetin savcılarını bekliyoruz. Bakalım hukuk devleti var mı? (MHP Bursa mitingi - Vur de vuralım öl de ölelim sloganı) Bizim hakkımızda soruşturma başlatılacağını söylüyorlardı. Bakalım bu konuda bir soruşturma açacaklar mı?"

Hasip Kaplan: "Şiddet çağrısı ve şiddet teşvikdir. Maalesef Başbakan bu konuda tek bir uyarıda bulunmamıştır. MHP'nin "Vur de vuralım" sloganından bir farkı yoktur."
Benden evvel ben oldum
Beni bende ben buldum
Sahralara indim durdum
Bana Ali dediler

Merdan idim dirildim
Her bedene verildim
Kırk Kapı dört makamda
Öldüm öldüm dirildim.

Mürşit Zöhre Ana..

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.