You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yezidiler sırçalı köşklerinde yaşıyor

Yezidiler sırçalı köşklerinde yaşıyor

Administrator
Yezidiler sırçalı köşklerinde yaşıyor
[COLOR="#000000"]Konya Barosu Başkanı Avukat Fevzi Kayacan, Muharrem ayı mesajı yayınlayarak ’Yezidiler sırçalı köşklerinde, paha biçilmez saraylarında yaşıyor’ dedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun hemşerisi Konya Barosu Başkanı Kayacan, Muharrem ayı nedeniyle yazılı açıklamada bulundu.

Konya Barosu seçimleri öncesinde Cemaate yakın olduğu öne sürülen Baro Başkanı Kayacan, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yaptırdığı Ak Saray’a eleştiride bulunduğu açıklamada, ’Yezidiler sırçalı köşklerinde, paha biçilmez saraylarında yaşıyor ve halen zulmediyor dünyanın dört bir yanında hakkı temsil eden ve savunan Hüseynilere. Suskunuz, tıpkı bizden öncekiler gibi. Hüseyniler kurbanlıklar gibi kesilirken, topraktan kan fışkırırken, başlar önümüze atılırken, suskunuz işte’ ifadelerini kullandı.

Odatv.com
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.