You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yavuz’a bak Erdoğan’ı gör

Yavuz’a bak Erdoğan’ı gör

Administrator
Yavuz’a bak Erdoğan’ı gör
Sn. Kılıçdaroğlu bir gerçeği tanımladı diye güya sosyalist Swoboda ’doğrucu Davut’ rolüne girmiş Kılıçdaroğlu’yla görüşmemişti. İşin gerçeğini ararsanız, Swoboda, Tayip Erdoğan’ı da bilmez, Erdoğan’ın hayranlık beslediği Yavuz’u da’ Erdoğan’ın ve zihniyetinin aslında ne olduğunu Sn. Kılıçdaroğlu söylemişti’ O tanıma katıldığımızı söylemekle yetinip, Erdoğan’ın hayran olduğu, adını köprülere verdiği Yavuz’u tanıyalım.

Yavuz’un en belirgin özelliği gözünü dahi kırpmadan adam öldürmesidir. Türk ve Türkmen’e düşmanlıkla yetiştirilmiş, padişahlığında da yüz binlerce Türk’ün ölümüne neden olarak ’görevini’ yerine getirmiştir. Babasını zehirletip, ağabeyleri Ahmet ve Korkut’u boğduran; bunlarla yetinmeyip ne olur ne olmaz: Ya büyüyüp de tahtı elimden alırlarsa diyerek, vaktiyle ölmüş kardeşlerinin sarayda kalan çocuklarını, yani yeğenlerini de katletmiştir. Yüzlerce belki de binlerce insanı kendi elleriyle boğmasından başka; Koca Mustafa Paşa, Dukakin Oğlu Ahmet Paşa ve Yunus Paşa olmak üzere üç tane de vezir-i azam boğdurmuştur.

Ama yine de tarihi figür olarak; O, genel anlamda katildir ama özel olarak da katıksız bir Türkmen ve Alevi katilidir!

Devami...
Posting Freak
Yavuz’a bak Erdoğan’ı gör
[COLOR=#0000cd] Tamda şimdiki yavuz adı üstünde ( saman altından su yürütüp Üzerine çıkıp hoplayan) insan Niye bizim paşalarımız içeride değilmidir boğdurmadı ise Boğdurmaktan kötü etti PİR'im bildiği gibiyapsın.
Bir ismim Bektaş bir ismim Ali
Bir ismim Mustafa Kemal'im teni
Bozatlı Hızırdır vallaha Piri
Bir ismim Muhammet Mekkede yeri.

ZÖHRE ANA

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.