You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ve o parti yarın kuruluyor

Ve o parti yarın kuruluyor

Administrator
Ve o parti yarın kuruluyor
Cemaat'e yakınlığıyla gündeme gelen ve Cemaat'in yedek partisi olduğu iddiaları sıkça dile getirilen Merkez Parti 1.Olağan Genel Kurulu'nu, yarın saat 11.00'de Genel Merkez toplantı salonunda yapacak. Parti Genel Başkanı Abdurrahim Karslı [COLOR="#000000"] "yarından sonra ülkede çok şey değişecek. Bu ruhu taşıyan her görüşten vatandaşımız, iş dünyası, sanatçısı, işçisi, memuru, çiftçisi, bürokratı, hatta mevcut milletvekillerinin bir kısmı bizim bayrağımız altında buluşacak" ifadelerini kullandı. Merkez Parti'nin milletvekillerinin katılacağına ilişkin açıklamasının Cemaat'e yakın Milletvekili İdris Bal'ın yeni parti kuracakları açıklamasıyla aynı günlere gelmesi dikkat çekti.

MP’den yapılan açıklamaya göre Genel Başkan Abdurrahim Karslı'nın açılış konuşmasıyla başlayacak olan Olağan Genel Kurul'da, Genel Başkan, Merkez Yürütme Kurulu ve Merkez Disiplin Kurulu seçimleri yapılacak. Bu arada parti genel başkanı Abdurrahim Karslı Genel Kurul öncesi açıklamasında ülke genelinde teşkilatlanmayı tamamladıklarını ve Genel Kurul sonrasında seçim kampanyasını başlatacaklarını belirterek, ’Milletimizin gözü aydın olsun. Artık bu karanlık dönemin sonuna geldik. Yarın gerçekleştireceğimiz Genel Kurul sonrasında halkın çağrısına, davetine icabet edeceğiz ve ülkeyi karış karış dolaşıp, davamızı çığ gibi büyüteceğiz’ dedi.

Merkez Parti’nin bir arayış partisi değil, hedefleri ve temelleri olan bir iktidar yürüyüşü olduğunu vurgulayan Genel Başkan Karslı, ’Her hayırlı işin bir vakti vardır. Uzun süredir bekleyip hazırlıklarını yaptığımız o vakit geldi. Yarından sonra ülkede çok şey değişecek. Yüreğinde vatan sevgisi, hak arayışı, vicdan duygusu olan herkes bu onur mücadelesinde bir araya gelecek. Bu Kuvay-i Milliye ruhu bütün ülkeye dalga dalga yayıldı. Biz bunu biliyoruz, yaşıyoruz. Bu ruhu taşıyan her görüşten vatandaşımız, iş dünyası, sanatçısı, işçisi, memuru, çiftçisi, bürokratı, hatta mevcut milletvekillerinin bir kısmı bizim bayrağımız altında buluşacak. Türk siyasetinde karanlık bir sayfa kapanıyor; pırıl pırıl, hiç kirlenmeyecek yeni bir sayfa açılıyor. Milletimize söz veriyoruz, iktidara geldiğimizde yapılan bütün yolsuzlukların, usulsüzlüklerin hesabını soracağız’ dedi.

İDRİS BAL 2015'DE SEÇİM SİNYALİ VERMİŞTİ

Yeni parti kurmak için kolları sıvayan Kütahya Bağımsız Milletvekili İdris Bal, ’En kısa sürede bunun adını da koyup milletimizle paylaşacağız’ demişti. Cemaat’e yakınlığıyla bilinen Bal, yeni partinin çalışmalarının 1,5-2 yıldır sürdüğünü belirtmişti.

Bal, siyasi çabaları için ’partileşme noktasına geldi. En kısa sürede bunun adını da koyup milletimizle paylaşacağız’ ifadesini kullananırken,’2015’e giremeyen bir hareket yaşayamaz’ demişti.

Odatv.com
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.