You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Vahdeddin'in mezarı getirilebilir

Vahdeddin'in mezarı getirilebilir

Administrator
Vahdeddin'in mezarı getirilebilir
Vahdeddin'in mezarı getirilebilir

[Resim: vahdettin50191.jpg]

Egemen Bağış, MÜSİAD'ın düzenlediği AB-Türkiye İlişkileri konulu toplantıda konuştu.

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından düzenlenen AB-Türkiye İlişkileri konulu toplantıda konuşma yaptı.

Bağış, Türkiye'nin Avrupa Birliği (AB) üyeliğinin 50 yıl daha sürmeyeceğini belirterek, bazı yerlerde tam üyelik tarihi için 2013, 2014 yıllarının ifade edildiğini, ancak bunu da çok gerçekçi bulmadığını ifade etti.

NAZIM'IN MEZARININ GETİRİLMESİNE AİLESİ KARŞI

Bağış, MÜSİAD Kurucu Başkanı Erol Yarar'ın, "Nazım Hikmet'in mezarının getirilmesi çok adildir. Sultan Vahdeddin'in mezarının getirilmesi konusunda
fikrinizi beyan eder misiniz?" sorusuna ise şu karşılığı verdi:

"O da son derece adildir. Nazım Hikmet'in mezarının getirilmesine ailesi sıcak bakmıyor. Devlet teklif etti, onlar oradan taşınmasına sıcak bakmıyor. Ama bu topraklara sevgisi, muhabbeti olan herkesin bu topraklarda yatma hakkı olmalıdır. Bunu onlardan almaya da hiçbirimizin hakkı olmamalıdır diye
düşünüyorum."

Türkiye'nin AB sürecinde ilerleyip aynı zamanda kendi komşularıyla ilişkilerini, farklı yerlerde itibarını artırabilecek tarihi birikim ve potansiyele sahip olduğunu belirten Bağış, "Her cephede ilerlemeye devam" dedi.

gercekgundem
Posting Freak
Vahdeddin'in mezarı getirilebilir
Niye padişahlığı çok mu özlemişler kendileri bütün sokakların adını değiştirmişler
osmanlı adı her yerde tabela olmuş.

Yeter artık canlısı yetmiyor bir de ölüsünü mü getirecekler.

Sanırsam Bülent ARINÇ bu saltanatın temsilcisi.Başka hiç kimseyi özlemesinler.Ona
bakıp özlem gidersinler.
Cihana gelmişim Mustafa diye
Atatürk büyüktür sıfat kim ile
Allahın yolunda dervişler ile
Mürşüt kapısıdır Zöhre Ana size


PİR ZÖHRE ANA

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.