You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Uzaylılar insanlara çip yerleştirmiş ...

Uzaylılar insanlara çip yerleştirmiş ...

Posting Freak
Uzaylılar insanlara çip yerleştirmiş ...
Uzaylılar insanlara çip yerleştirmiş ...

UFO kongresinden birbirinden ilginç iddialar ortaya atıldı. Bir doktar 14 insandan 15 uzaylı çipi çıkardığını söyledi.

[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif] İstanbul dün tüm dünyadan gelen UFO meraklılarını ağırladı. Dünya Ticaret Merkezi’nde yapılan Siriüs UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi’nin düzenlediği 4. Uluslararası “UFO ve Yeniçağ” Kongresi’ne ’uzaylılar ve UFO’konularında çalışmalarıyla tanınan dünyaca ünlü konuklar katıldı. Konuklardan biri de bir cerrahtı. "Ben 14 kişiden, 15 uzaylı çipi çıkardım’ dedi.

[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]
[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif] UZAYLILAR İNSANLARA ÇİP YERLEŞTİRİYOR

[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif] Kendini uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddia edenlere ve uzaylı çiplerine adayan, Californialı ayak hastalıkları uzmanı ve cerrah Dr. Roger K. Leir da dünkü kongrenin konukları arasındaydı. Bugüne kadar uzaylıların kaçırıp alıkoyduğu 14 denekten 15 adet çip çıkardığını iddia eden Leir, ilk çipi 1991 yılında çıkardığını söyledi: “Nasıl ki biz insanlar bazen bilimsel amaçlı olarak örneğin bir memelinin vücuduna çip yerleştirip onun yaşam tarzını, yemek yeme alışkanlıklarını, nerede ve nasıl yaşadığını ya da vücut ısısı gibi bilimsel verileri araştırıyorsak uzaylılar da bize aynı şeyi yapıyorlar. NASA uzaya gidecek astronotların vücuduna onların bedensel harmonilerini takip edebilmeleri için çip yerleştirir.

[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif] [COLOR=#990000]
[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif] [COLOR=#990000]3 KEZ UFO GÖRDÜM
[COLOR=#990000]

[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif] Uzaylılar da çok uzaklardan geldikleri için bugüne kadar milyonlarca insanla temas kurdular, ameliyat ettiler ve geldikleri yerlerde takip edebilmek için çip yerleştirdiler. Ben ilk kez 1991 yılında insan vücudundan çip çıkardım. Daha sonrasında ise onlarca insandan uzaylı çipleri çıkardım. Daha önce 3 kez UFO gördüm. Bence UFO’lar birbiriyle bağlantılı sebepler doğrultusunda geliyorlar. ”

[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]HİTLER UZAYLILARI ARAŞTIRIYORDU


[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif] Kongreyi düzenleyen Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan da bir konuşma yaptı. Özellikle UFO’ların özellikle 1. ve 2. Dünya savaşları sırasında savaş uçağı pilotlarınca çok gözlemlendiğini ve Adolf Hitler’in bile bu konuda araştırma yapmaları için bilim adamlarını görevlendirdiğini anlatan Akdoğan, “Daha önce İngiliz, İsveç ve Meksika ellerindeki UFO dosyalarını açıkladılar. Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığı ve MİT’te de açıklanmayan UFO masası var. Ellerindeki bilgileri açıklamaları lazım” dedi. Kur’an-ı Kerim’de de evrende başka varlıklar olduğuna dair birçok ifadenin yer aldığını ileri süren Akdoğan şu çarpıcı iddialarda bulundu: “Birçok yerde amatörce çekilen UFO görüntüleri bize ulaştırıldı. Kumburgaz’da bu yıl çekilen görüntülerde UFO içinde siluetler fark ediliyor."
Anamın adı Hüsniye Ana
Babam Şah Üseyin kafası kopa
Horasan ilinden Karyağdı Ana
Kimseler bilemez Sultanım burada


[Resim: zohreanaxq1.jpg]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.