You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Üresin'den şok çıkış: Şeriat gelmeli!

Üresin'den şok çıkış: Şeriat gelmeli!

Administrator
Üresin'den şok çıkış: Şeriat gelmeli!
[COLOR="#000000"]EVLİLİKTE çok eşliliği destekleyen açıklamalarıyla dikkat çeken AKP’li belediyelerin aile danışmanı Sibel Üresin, bu kez de ’Türkiye’ye şeriat gelmeli’ dedi.

İktidar yanlısı televizyonun canlı yayınında konuşan İslami yaşam koçu Üresin, şeriatın ’korkunç ve kötü’ bir şey gibi algılatılmasına karşı olduğunu savundu. Şeriatın gelmesi halinde birçok hukuksuzluğun giderileceğine inandığını söyleyen Sibel Üresin sözlerini şöyle sürdürdü:

’Ben şeriatı eşittir huzur olarak algılıyorum. Özellikle tecavüzün, aile içinde yaşanan saçma sapan ilişkilerin,uyuşturucunun,alkolün ve dinimizin haram olarak nitelendirdiği her şeyin yasaklanacağını bilmek’ Bu tabii ki insana huzur veren bir şey. Bundan dolayı da bana cazip geliyor. Alkol yasaklanmalı. Fuhuşun da bitmesi gerekiyor.’

ulusalpost.com/sibel-uresinden-sok-cikis-seriat-gelmeli-32572h.htm
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana
Son Düzenleme: 13/11/2014, 22:25, Düzenleyen: SuLTann.
Posting Freak
Üresin'den şok çıkış: Şeriat gelmeli!
Sayın üresin, şeriat geldiğinde mesela parayı sıfırlamaktan zorlanan devlet büyüklerimize de işlemeyen hukuk işleyecek mi? İşlemeyecekse niye şeriat gelsin, işleyecekse nasıl işleyecek bizi bir aydınlatırmısınız?

[color=#0000CD]Şeriat geldiğinde mesela siz hangi adamın kaçıncı eşi olmayı dilersiniz?

[color=#800080]Şeriat geldiğinde mesela bakan çocuklarına işleyecek mi? Nasıl işleyecek. Hırsız oldukları için elleri mi kesilecek?

[color=#0000CD]Şeriat geldiğinde mesela cumhurbaşkanın yetim hakkıyla yaptığı kaçak saray ne olacak? Yetim hakkı yiyen devlet büyüklerine ne gibi bir ceza verilecek?

[color=#800080]Bunlara cevap verebiliyorsan eyvallah. Veremiyorsan belanı bulmak için şeriat istiyorsun demektir. Onu da Allah sana vermiş zaten...
Mustafa dediler benim adıma
Bir sıfatı Ali bindi atıma
Şimdi de ZÖHRE ANA geldi sıfata
Duyulsun şanımız Yüce Allah' a

(PİR ZÖHRE ANA)

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.