You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ünlü spiker Banu Güven Ahmet Kaya için çaldı söyledi

Ünlü spiker Banu Güven Ahmet Kaya için çaldı söyledi

Posting Freak
Ünlü spiker Banu Güven Ahmet Kaya için çaldı söyledi
Banu Güven Ahmet Kaya için çaldı söyledi

[Resim: 23.jpg]
Ahmet Kaya’yı anma gecesi Banu Güven

Ahmet Kaya ölümünün 10. yılında anma etkinlikleri ile anıldı.[COLOR=#FFFFFF]ENSONHABER.COM/ÖZEL Başbakan Erdoğan yoğun programından dolayı anma etkinliklerine katılmadı. Erdoğan'ın yerine Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay geceye katıldı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da geceye katılmadı.

BANU GÜVEN AHMET KAYA İÇİN ÇALDI SÖYLEDİ
Gecede onlarca sanatçı sahne alarak Ahmet Kaya şarkılarını seslendirdi. Sahne alan isimler arasında en çok alkışı Ahmet Arif şiiri okuyan Mehmet Aslantuğ ve gitarıyla Ahmet Kaya için şarkı söyleyen NTV spikeri Banu Güven aldı.
[Resim: 24.jpg]

Öte yandan Mor ve Ötesi solisti, Yavuz Bingöl, Moğollar ve Levent Yüksel Ahmet Kaya şiirleri okudu. Kerem Alışık da 'An Gelir' şiirini seslendirdi.
"Atatürk büyüktür, ruhu Ali’ dir"

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.