You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Uludağ Üniversitesi’nd e çatışma

Uludağ Üniversitesi’nd e çatışma

Administrator
Uludağ Üniversitesi’nd e çatışma
[COLOR="#000000"]Uludağ Üniversitesi’nde Türkiye Gençlik Birliği (TGB) üyeleri ile Öğrenci Kolektifleri üyesi öğrenciler arasında çatışma çıktı. Çatışmaya ilişkin TGB ve Öğrenci Kolektifleri’den açıklama geldi.

TGB Genel Merkezi’nin Twitter hesabında, Uludağ Üniversitesi’ndeki TGB’lilerin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için düzenledikleri etkinliğe öğrencileri davet etmek için masa açtıklarını ve saldırıya uğradıklarını belirtti. TGB’nin Twitter hesabında ’TGB, Uludağ Üniversitesinde #29Ekim duyuru çalışması yürüten arkadaşlarımıza adlarına ’Öğrenci Kolektifleri’ diyen grup saldırdı’ dendi.

Öğrenci Kolektifleri ise kendilerine TGB’li öğrencilerin saldırdığını ifade etti. Öğrenci Kolektifleri’nin Twitter hesabında ise şu açıklama paylaşıldı: ’Uludağ Üniversitesi'nde TGB'liler çevik ve ÖGB eşliğinde kolektif afişlerini yaktıklar.’

Odatv.com
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.