You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ülke yanıyor onun derdi dolar

Ülke yanıyor onun derdi dolar

Administrator
Ülke yanıyor onun derdi dolar
Cemat'e yakınlığıyla bilinen CHP Milletvekili Faik Tunay'ın, Kobani'ye destek eylemlerinde yaşanılanlara ilişkin attığı Tweet'i herkesin tepkisine neden oldu. 10'dan fazla ölünün ve çok sayıda yaralının olduğu olaylara ilişkin ülke kan ağlarken CHP'li Tunay, "Dolar ne olacak?" diye sordu. CHP'li Tunay şöyle yazdı: "Yazık bu ülkeye yazık. Bugün acaba dolar ne olacak? Ekonomi nasıl etkilenecek?"

[Resim: 10.jpg]

Bu sözlerinin ardından sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirilen Tunay, yazdığı mesajı Twitter'den sildi. Daha sonra kendini savunmaya çalışan Tunay, "Lanet olsun sizin dolarınız, euronuz, paranız batsın ama ülke allak bullak olursa herşey gibi ekonomide zarar görecek. Twitter ne güzel bir mecra hemen atla, provakasyon yap anında! İfade net birlik, beraberlik, kardeşlik, ekonomi kısacası herşey zarar görüyor" diye yazdı.

Tunay'a sosyal medyada gelen tepkiler ise şöyle:

[Resim: 1.png]

[Resim: 2.png]


Odatv.com

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.