You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Twitter istedi, yasa değişiyor

Twitter istedi, yasa değişiyor

Posting Freak
Twitter istedi, yasa değişiyor
Binali Yıldırım’ın açıklamasına göre Twitter yetkilileri, Türkiye’de Twitter altyapısını kullananların bir suç işlemeleri durumunda kendilerinin ceza almasını öngören kanun maddelerinin bulunduğunu belirterek, bundan endişeli olduklarını açıkladı.

Ulaştırma Bakanı Yıldırım ’Diyorlar ki, birisi bizim altyapımızı kullanarak suç işlerse niye biz ceza alalım. Biz de endişelerini giderici tedbirleri alıyoruz’ dedi.

Yıldırım yasal değişiklik mi yapılacak sorusuna ’Evet gündemde, hapis cezasından para cezasına çevrilecekler’ dedi.

Yıldırım’ın sözünü ettiği değişikliklerin 5651 sayılı ’ internet ortamınıda yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkındak kanunda’ yapılacağı belirtiliyor.

25 Temmuz 2013
Cumhuriyet.com
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.