You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Türk altızlar ekrana çıktı.

Türk altızlar ekrana çıktı.

Posting Freak
Türk altızlar ekrana çıktı.
[Resim: 211.jpg]
Türk altızlar ekrana çıktı.
Almanya'da doğdular. Kimlikleri bugüne kadar saklı tutuldu. O altızlar ekrana çıktı.


Almanya'nın başkenti Berlin'de doğan ve kimlikleri bugüne kadar saklanan Türk altızlar bir televizyon programına çıkarak ilgi odağı oldu. 800 ile 900 gram arasında doğan bebeklerin sağlığı yerinde.

Almanya bugünlerde altı minik bebeği konuşuyor. Berlin'de yaşayan Türk baba Hikmet ve Polonyalı anne Roksana'nın altızları Rana, Adem, Esma, Zeynep, Zehra ve Ahmet Almanya'nın tanınmış sunucusu Thomas Gottschalk'ın programına çıktı.

800-900 gram arasında doğan bebekler şu an sağlıklı, sadece biri kuvözde bulunuyor.

Altızların katıldığı programda, dünyanın birçok yerinde yaşayan çocuklara yardım için 15 milyon 105 bin euro bağış toplandı.

Yardım programı çerçevesinde toplanan bağışlarla altızlara da bebek malzemeleri ve aileleri için bir otomobil alınacak.

Altızlar Berlin'deki Charite Hastanesi'nde iki güvenlik elemanı tarafından korunuyor. Ekim ayında dünyaya gelen bebekler 5 hafta sonra taburcu olacak.
Anamın adı Hüsniye Ana
Babam Şah Üseyin kafası kopa
Horasan ilinden Karyağdı Ana
Kimseler bilemez Sultanım burada


[Resim: zohreanaxq1.jpg]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.