You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Türban Nihayet Resmen İlkokulda...İlk okullar da İleri Demokrasiye Geçti...

Türban Nihayet Resmen İlkokulda...İlk okullar da İleri Demokrasiye Geçti...

Administrator
Türban Nihayet Resmen İlkokulda...İlk okullar da İleri Demokrasiye Geçti...
İlköğretim Okulu’nda türbanlı ders

[Resim: 1.jpeg]
[SIZE=+0]
Ali ŞEN - Mustafa İNSAN/MERSİN, (DHA)
TÜRKİYE ’de üniversitelerde türbanın serbest bırakılıp bırakılmaması tartışılırken, konuyu ilköğretim seviyesine çeken fitili ateşleyen ve daha önceki girişimleri engellenen Mersin Sakarya İlköğretim Okulu öğrencisi 13 yaşındaki M.G., dün ve bugün derse türbanlı girdi.

Geçen ekim ayında türbanla derslere girmeye çalışan ve okul yönetimi tarafından her defasında dışarı çıkartılan 8’inci sınıf öğrencisi M.G. dünkü karşı koyuşlara aldırmadan bu sabah da türbanı ile okula geldi. Bahçede türbanlı sınıfa giremeyeceği yönünde uyarılan M.G., öğretmenler eşliğinde rehberlik öğretmenleri ve idareciler tarafından ikna edilmeye çalışılırken, bir anda binanın zemin katında yer alan 8-C sınıfına girdi. M.G. en arka sıraya oturarak derse katıldı. İdarecilerin ve öğretmenlerin türbanlı kızı sınıftan dışarıya çıkartma çabaları da dün olduğu gibi sonuç vermedi. M.G, tüm uyarılara rağmen sınıftan çıkmayınca, öğretmenler de bu şekilde ders yapmak zorunda kaldı.

Türkiye’de ilk kez bir ilköğretim okulunda türbanı ile otururken görüntülenen M.G’nin sınıf arkadaşları bir anda şaşkına döndü. M.G. ise soruları yanıtsız bıraktı.

M.G’nin sınıfa türbanla girerek derse katıldığı yönüde okul idaresince tutanak tutulduğu ve konunun Akdeniz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ve ilgili birimlere bildirildiği öğrenildi.
Posting Freak
Türban Nihayet Resmen İlkokulda...İlk okullar da İleri Demokrasiye Geçti...
Kimi kime şikayet edecekler.Adamlarin istedikleri bu.Çocuklarda istediğini yaptıysa
bu işin sonu geldi demektir.
Cihana gelmişim Mustafa diye
Atatürk büyüktür sıfat kim ile
Allahın yolunda dervişler ile
Mürşüt kapısıdır Zöhre Ana size


PİR ZÖHRE ANA
Junior Member
Türban Nihayet Resmen İlkokulda...İlk okullar da İleri Demokrasiye Geçti...
[COLOR=MediumTurquoise][COLOR=Indigo]a [COLOR=Indigo]man allahim okuldaki kiz ayni $eytan yavrusuna benziyo be :Skapkara insanlarin icini karartmakmi istiyorlar ne bari yüzünü gözünüde kapatsaymi$ tam uyar:chicle: allah akil fikir versin valla..
Posting Freak
Türban Nihayet Resmen İlkokulda...İlk okullar da İleri Demokrasiye Geçti...
alisa yazdı:[COLOR=MediumTurquoise][COLOR=Indigo]a [COLOR=Indigo]man allahim okuldaki kiz ayni $eytan yavrusuna benziyo be :Skapkara insanlarin icini karartmakmi istiyorlar ne bari yüzünü gözünüde kapatsaymi$ tam uyar:chicle: allah akil fikir versin valla..

Maşallh yani , 50- 60 yıldır Türkiyeyi yönetenler,İnsanların BEYİNlerini ,yıkadırlar
deyiştirdiler, uyuşturdular, deli ettiler, hiç kimse bunların fakına varmadı.

Yazık, yazık, Şimdide o deyiştirilen beyinler, Ülkeyi ele geçirdiler, ve bunun işareti olarakda , Adına Turban dedikleri, bez parçasıyla meydan okuyorlar.

Şimdide ,toplum kalkmış bez parçasının peşine düşmüşler,yok efendim olamaz,yapamazlar, yasakdır.

Ya kardeşim 50- 60 yıldır, bu adamlar Senın verdiyin oyla,bu milletin beynını deyiştirler, şimdiye kadar, nerdeyin.??? BEYİNİ bırakmışlar ,çaputla ugraşa ugraşa ,devlet elden gidiyor kimsenın haberi yok .
ON İKİ  İMAMLAR
*** *** *** *** *** *** *** *** *** ***
  1. İmam ALİ
  2. İmam CAFER
  3. İmam ZEYNEL
  4. İmam BAKIR
  5. İmam RIZA
  6. İmam CAFERİ SADIK
  7. İmam HASAN
  8. İmam TAĞI NAĞI
  9. İmam MEHDİYE HÜDA
10. İmam HÜSEYİN,İ DEŞTİ KERBELA
11. İmam CAFER -İ ZÖHRE YE HİBA
12. KIRKLAR DERGAHA


*** *** *** *** **** *** *** *** **** ***

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.