You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Tuncay Özkan İçin Kadıköy'de Buluşuyoruz

Tuncay Özkan İçin Kadıköy'de Buluşuyoruz

Posting Freak
Tuncay Özkan İçin Kadıköy'de Buluşuyoruz
CHP İzmir Milletvekili gazeteci - yazar Mustafa Balbay, 1 Şubat Cumartesi günü saat 14.00'da Kadıköylülerle buluşuyor. Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi'nde Gazeteci Tuncay Özkan için düzenlenen "Özgürlükte Buluşalım" adlı etkinlik için Kadıköy'e gelecek olan Mustafa Balbay, son siyasi gelişmeleri de değerlendirecek. Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk'ün açılış konuşmasını yapacağı etkinlik de, Ergenekon Davası'ndan 6 yıldır tutuklu bulunan Gazeteci Tuncay Özkan'ın kızı Nazlıcan Özkan da babasının cezaevinden yazdığı mektubu okuyacak. Etkinlik, Balbay'ın, konuşmasından sonra Gazeteci Tuncay Özkan'ın Silivri Cezaevi'nden yazdığı son kitabını Mustafa Balbay'ın gazeteci ve yazarlarla birlikte imzalamalarıyla devam edecek.

Tahliye olduktan sonra ilk kez CHP İzmir milletvekili sıfatıyla Kadıköy'e gelecek olan Mustafa Balbay ile birlikte bir çok gazeteci ve yazar Tuncay Özkan'ın son kitabı "Ötekiler"i imzalayacaklar. Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi'ne tutuklanmadan kısa bir süre önce Uğur Mumcu'yu Anma Etkinliği için konuşmacı olarak gelip Kadıköylüler ile buluşan Balbay, tutuklanmasından sonra Kadıköylüler'e hitaben bir mektup yazarak, "Özgürlükte buluşalım" demişti.

Odatv.com
Benden evvel ben oldum
Beni bende ben buldum
Sahralara indim durdum
Bana Ali dediler

Merdan idim dirildim
Her bedene verildim
Kırk Kapı dört makamda
Öldüm öldüm dirildim.

Mürşit Zöhre Ana..

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.