You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Tek kişilik sınavı rektörün kızı...

Tek kişilik sınavı rektörün kızı...

Administrator
Tek kişilik sınavı rektörün kızı...
[COLOR="#000000"]Tek kişilik sınavı rektörün kızı kazandı

Malatya İnönü Üniversitesi'nde öğretim görevlisi kadrosu için yapılan tek kişinin katılımıyla gerçekleşen sınavda Rektör Prof.Dr. Cemil Çelik'in kızı sınavı kazanarak kadroya girmeye hak kazandı. Tek kişinin katıldığı sınav üniversitede tepkilere neden oldu.

Malatya Güncel Gazetesi'nin haberine göre İnönü Üniversitesi Hukuk Fakultesi Öğretim görevlisi alım sınavına 1 kişinin katıldı. Katılan kişi Rektör Çelik'in kızı Elif Çelik'ti.

Sınavı kazan Elif Çelik'in Ales Puanı 70, Lisans Mezuniyet notu 68, Yabancı Dil Puanı 86.25, Giriş Puan notu 95 ve toplam puanı 78.52 olarak açıklandı.

Odatv.com
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.