You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Suriye'den tezkere yanıtı : Saldırı sayarız !

Suriye'den tezkere yanıtı : Saldırı sayarız !

Administrator
Suriye'den tezkere yanıtı : Saldırı sayarız !
Suriye Yönetimi, TBMM'nin Türk hükümetine, Irak ve Suriye'ye sınır ötesi operasyon yapmaya yetki veren tezkereyi onaylamasına sert tepki gösterdi. Dışişleri Bakan Yardımcısı Faysal Mikdat, Türkiye’nin Suriye toprakları içinde gerçekleştirebileceği herhangi bir askeri operasyonun [COLOR="#000000"]’saldırı’ olarak görüleceğini söyledi ve BM Güvenlik Konseyi’ni acil toplantıya çağırdı. Buna karşılık Türkiye'deki bazı siyasi partiler ise TBMM'den çıkan tezkereyi Esad rejiminin desteklediğini iddia etmişti.

Faysal Mikdat, komşu Türkiye’nin Suriye toprakları içinde gerçekleştirebileceği herhangi bir askeri eylemin ’saldırı’ olarak değerlendirileceğini söyledi. BM Güvenlik Konseyi’nin, Türkiye’nin kararını ’kınamak’ üzere acil olarak toplanmasını isteyen Mikdat, Türkiye ve Suudi Arabistan’ı Suriye’ye ’militan göndermekle’ de suçladı.

Odatv.com
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.