You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Suriye bahane..batının hedefi türkiye !!!

Suriye bahane..batının hedefi türkiye !!!

Administrator
Suriye bahane..batının hedefi türkiye !!!
Suriye Bahane! Batının Hedefi Türkiye! /Banu AVAR

Türkiye ‘büyük tuzağa’ düşer de, Suriye’ye şu ya da bu şekilde ‘fiili müdahaleye’ kalkışırsa, karşısında dikilen güçler kimler olur?

‘Şu ya da bu’ dediğimiz şey, askeri müdahaleden, ‘insani koridor’ yaratma teşebbüsüne kadar farklılaşan olası durumlardır.

Pek tabii ki Türkiye’nin Suriye topraklarının bir kısmına girmesi durumunda, Türkiye, Suriye’ye karşı SAVAŞ açmış sayılacaktır.. Suriye-Türkiye savaşının içinde yeralacağız. Ondan sonra Türk vatandaşları ve Türkiye yönetimi, Suriye vatandaşları ve yönetimi için tehdit ve düşman olacaktır..

Batı basını şu anda Suriye içindeki muhalifleri ‘teröre karışanlar’ ve ‘barışcıl olanlar’ diye ikiye ayırdı.. Bunların ‘barışcıl’ olanları da Türkiye düşmanı olarak konuşlanacaktır.. Geriye Türkiye ‘dostu’ olarak El Kaide, Taliban, İhvan-i Müslimin yani CIA tetikçileri kalacaktır…

İkincisi, Türkiye’nin karşısına Suriye’nin stratejik müttefiki İran dikilecektir..

Üçüncüsü Türkiye’nin karşısına Maliki yönetiminde Irak da dikilecektir…

Tüm güney ve güneydoğumuz savaş alanına dönecektir.

Bir de doğu ve kuzey var… Türkiye karşısında Rusya Federasyonu’nu da bulacaktır!

Bu durum komşularla SIFIR BARIŞ pozisyonu demektir!

İçerdeki BARIŞ gülleri işte tam da bu çevrelenmiş coğrafyada açmaktadır.. Dün, BDP'li Selahattin Demirtaş, ‘Iğdır’dan Hatay’a Türkiye’nin güney sınırları resmen Kürdistan olacak!’ demiştir.

Demek ki verili durum da içerde de SIFIR BARIŞ pozisyonu vardır..

Bu aslında kimin gerçek hedef olduğunu anlatmaktadır…

2005’de R to P Responsability to Protect yani BM ‘Koruma Yasası’, 2011’deki Arap ‘baharı’ yani Büyük Ortadoğu Projesi uygulaması düşünülerek ortaya atılmıştır. Bu yasa ile ‘uluslararası camia’ denen küresel odaklar, hedef ülkelere teklifsiz ‘müdahale’ şansı elde etmişlerdir. Libya bu çerçevede kan gölüne çevrilmiştir. Bu yasanın Türkiye’ye karşı kullanılabileceği BDP tarafından daha önce de ima edilmiştir.

Ekranlarda ‘Esad zavallı insanları katlediyor!’ diye müsamere yapanlar, 2001’de ABD Milli Güvenlik teşkilatı başındaki NATO generali Wesley Clark’ın işgal edilecek ülkeler sıralamasını dikkatle okusunlar: Liste Somali'den başlar, İran’la devam eder…

Planın adı ‘Ortadoğu’yu Dönüştürmek’tir!

Ve Türkiye planın tam ortasındadır.. Bağrına dikilen füze kalkanları bölge güçleri kadar MİLLİ güçleri de hedef alabilir… Suriyeli muhaliflere destek bahanesiyle topraklarımızda cirit atan istihbaratçı ve paralı askerler çalışmalarını Türkiye sınırları içinde yoğunlaştırabilir. Hatay’a Kilis’e Gaziantep’e konuşlanmış ABD istihbarat elemanlarının varlığını açıkladık.. Daha önce Mısır’da Afganistan’da Irak’da çalışmış deneyimli personel Türkiye topraklarındadır.

Türkiye fiilen ŞU ANDA bir müdahale üssü olarak şekillenmiştir. Türkiye’yi yönetenler, geri dönülmez bir yolda ilerlemektedir.. Türkiye, Kuzey Irak dışında tüm bölge ülkelerinin düşmanı ve hedefi konumuna gelmektedir.

Tek çıkış yolu bölge ülkeleriyle birlikte hareket etmek bu azgın emperyalist saldırıya DUR demektir.. Eğer bunu yönetimdekiler yapmazsa, yapamazsa Türk milleti yapacaktır. Ya da Türkiye tarihinin en sancılı dönemine adım atacaktır..
Posting Freak
Suriye bahane..batının hedefi türkiye !!!
Sultann Can Türkiyeyi zaten büyük tuzağa düşürmeye çalışıyorlar Ganimetçiler Ağzını açmış bekleşiyorlar kişkişlenen yere hemen yatıyorlar Türkiyede satılan ganimetler nasıl çıkacak savaş bahanesineyle çıkacak Vaykurban olduğum Mustafa Kemalim Şahımerdan diyen kullarından yardımını esirgeme sana sığınıp sana güveniyoruz Yattığın yerler incitmesin.
Niyazım olsun Saygılarımı sunuyorum.
Bir ismim Bektaş bir ismim Ali
Bir ismim Mustafa Kemal'im teni
Bozatlı Hızırdır vallaha Piri
Bir ismim Muhammet Mekkede yeri.

ZÖHRE ANA
Posting Freak
Suriye bahane..batının hedefi türkiye !!!
Yönetimdekiler yapmaz ama,Türk milleti yapmak zorunda.Çünkü yönetim ülkeyi bu hale getirdi.
Cihana gelmişim Mustafa diye
Atatürk büyüktür sıfat kim ile
Allahın yolunda dervişler ile
Mürşüt kapısıdır Zöhre Ana size


PİR ZÖHRE ANA
Posting Freak
Suriye bahane..batının hedefi türkiye !!!
*********************************************************

Yıllarca- PKK ya Analık yapan ,süriye, Şimdi karşısında, Babasını görsün de, bakalım , 30 000 - kişinin ölmesi ,kolaymı.

Her Zalimim ,kaşısına ,bir zülüm çıkar. Süriyeye geçmiş olsun ,İrana kolay gelsin . T.C,ini yıkmanın, Faturası nı bir gün Ödenecekdir.

**********************************************************
ON İKİ  İMAMLAR
*** *** *** *** *** *** *** *** *** ***
  1. İmam ALİ
  2. İmam CAFER
  3. İmam ZEYNEL
  4. İmam BAKIR
  5. İmam RIZA
  6. İmam CAFERİ SADIK
  7. İmam HASAN
  8. İmam TAĞI NAĞI
  9. İmam MEHDİYE HÜDA
10. İmam HÜSEYİN,İ DEŞTİ KERBELA
11. İmam CAFER -İ ZÖHRE YE HİBA
12. KIRKLAR DERGAHA


*** *** *** *** **** *** *** *** **** ***
Son Düzenleme: 12/04/2012, 01:53, Düzenleyen: Y O L C U.
Posting Freak
Suriye bahane..batının hedefi türkiye !!!
Büyük ortadadoğu projesi gerçekleşiyor.
Nefsi “Pir”in gölgesinden başka hiçbir şey öldüremez; o “nefs öldüren”in eteğini sımsıkı tut.
''HZ MEVLANA''

ÜSEYİN'in Aşkına Şahitsen, Bu Şahadet Kutlu Olsun... Sen ÜSEYİN'in Aşkı ile Her Dem Diri Kalanlardansın, Ve Sen
'' Aşkın Şehidi'sin!..''
Ben HZ. ÜSEYİN'DEN NASIL YAŞAMAYI VE NASIL ÖLMEYİ ÖĞRENDİM
ÇELEBİ
Senior Member
Suriye bahane..batının hedefi türkiye !!!
1907 yılında Mustafa Kemal arkadaşlarıyla birlikte, ülke sorunlarını konuştuğu bir toplantıda kendisinin çizmiş olduğu ilginç bir harita çıkartır. Orada bulunanların anlattıklarına göre haritanın, Osmanlı İmparatorluğu'nun o zamanki sınırları ile hiç bir ilgisi yoktu. O zaman hiç bir anlam verilemeyen bu harita, şimdiki Türkiye Cumhuriyeti'nin Haritası idi.

Haritada bugünkü sınırlarımıza uymayan sadece küçük bir fark vardı: Atatürk'ün bizden ayrılmasını istemediği ve bir türlü razı olmadığı Kerkük'ü de Türkiye topraklarına katmıştı. Daha sonraları Kurtuluş Savaşı kazanılınca, İsviçre'de yapılan Lozan Antlaşması ile Türkiye Kerkük'ten çıkan petrol hakkını satmak zorunda kalmıştır.

Mustafa Kemal geleceği bilme gücüne sahip olmasaydı bu haritayı çizebilmesi mümkün değildi. Haritanın çiziliş tarihi olan 1907 yılında henüz daha II. Abdülhamit Osmanlı İmparatorluğu'nun padişahıydı. Gittikçe güçsüzleşen Osmanlı İmparatorluğu'nun topraklarında gözü olan ülkeler, saldırıya geçmek için uygun zamanı beklemekteydiler.

1911 yılında İtalyanlar Trablusgarp'a saldırırlar. Osmanlı devleti onunla ilgilenirken, bir yandan da İtalyanlar oniki adayı işgal ederler. Arkasından Balkan Savaşı kopar. Osmanlılar'ın eski komşuları Sırbistan, Bulgaristan, Karadağ ve Yunanistan birleşerek saldırıya geçerler. İki cephede savaşmak zorunda kalan Osmanlı Devleti İtalyanlar ile antlaşma yapar. Ve Trablusgarp'ı bırakmak zorunda kalır. Bu sırada Balkan Devletler'i Edirne'yi alır. Daha sonraları birbirlerine düşen Balkan Devletleri'nin bu durumundan faydalanın Osmanlı Devleti Edirne'yi geri alır. 1913 yılında imzalanan "Bükreş Antlaşması" ile Osmanlı Devleti Trakya ya kadar geri çekilir...

Atatürk'ün çizmiş olduğu haritanın bir bölümü böylelikle gerçekleşmiş olur... Daha sonraları çıkan Birinci Dünya Savaşı sonunda birçok topraklar kaybedilmiştir. Arkasından da Anadolu da işgal edilince, düşman esareti altında yaşamamak için başlatılan Kurtuluş Savaşı sırasında ilk önce Türkiye'nin bu günkü Doğu sınırı çizilir. Bunu, Güneydoğu illerimizin bu günkü sınırının çizilişi izler. En sonunda düşmanın İzmir'den denize dökülmesiyle birlikte; Türkiye Cumhuriyeti'nin, 1907'de Mustafa Kemal tarafından çizilen harita ortaya çıkar.

Bütün bu gelişmelerden sonra şunu kesin olarak görüyoruz ki, Mustafa Kemal çıkacak savaşları sonuçlarıyla birlikte bilmekteydi. Yıllar öncesinden çizmiş olduğu harita bunun en büyük kanıtıdır.

KIMSENIN GUCU BU SINIRLARI DEGISTIRMEYE YETMEZ DIYE DUSUNUYORUM.
AMA OTURUPTA BEKLEMEMELI BIRSEY YAPMAK LAZIM.....
Senior Member
Suriye bahane..batının hedefi türkiye !!!
mustafa kemal atama niyaz eder .bu davayi ona havele ederim.gözü üzerinde kurban oldugum elbet bilir isini,insallah onlara ve onlar gibi tum ATA ; TÜRKIYE ;dusmanlari kendi tuzaklarina kendileri duser .gözün gönlün türkeyede olsun. pasam benimm kurban oldugum pirim.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.