You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sünni yobazlığa teslim etmeyeceğiz

Sünni yobazlığa teslim etmeyeceğiz

Posting Freak
Sünni yobazlığa teslim etmeyeceğiz
[COLOR="#000000"]İzmir e bağlı Bayraklı ilçesinin Belediye Başkanı Hasan Karabağ dan sunnilere ağır hakaret! Belediye Başkanı Karabağ aleviliği , karanlığa ve sünni yobazlığına teslim etmeyeceklerini haykırdı.

Sivas - Yıldızeli Yusufoğlan Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği nin Geleneksel olarak 3′üncüsünü düzenlediği birlik ve dayanışma yemeğinde mikrofonu eline alan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ akıl almaz sözlere imza attı.
SÜNNİ YOBAZLIĞA TESLİM ETMEYECEĞİZ
Sünniliği yobazlık olarak tanımlayan Hasan Karabağ , "Karabağlar daki bir dernek merkezinin burada bir yemek düzenlemesi iki çileli ilçenin dostluğunu kardeşliğini pekiştirdi. Şimdi Karabağlar ile Bayraklı yı ağzından düşürmeyen bazı kesimlere karşı seçimlerde 59 camisi olan Bayraklı nın , 88 camisi yarısı kadar da okulu olan Karabağlar ın iki bölgede mücadele veren ekipler halindeyiz.
Benden evvel ben oldum
Beni bende ben buldum
Sahralara indim durdum
Bana Ali dediler

Merdan idim dirildim
Her bedene verildim
Kırk Kapı dört makamda
Öldüm öldüm dirildim.

Mürşit Zöhre Ana..

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.