You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Süleyman Şah için TSK'dan son dakika açıklama

Süleyman Şah için TSK'dan son dakika açıklama

Administrator
Süleyman Şah için TSK'dan son dakika açıklama
Süleyman Şah Türbesi'nde bulunan 36 Türk askerlerine Genel Kurmay Başkanı Necdet Özel, Genelkurmay Başkanlığı sitesinden flaş bir mesaj geçti.

Org. Özel, Genelkurmaylık'ın resmi sitesinden yayınladığı mesajda, Türbe'de bulunan 39 Türk askeri için '76 milyon yurrtaşımız yanınızdadır. Sizden gelecek tek bir haberlee TSK yanınızda olacak' dedi.

Özel, mesajının sonunda askerlerin Kurban Bayramı'nı da kutladı..

İşte o mesaj:


SAYIN GENELKURMAY BAŞKANI ORGENERAL NECDET ÖZEL’İN
SÜLEYMAN ŞAH SAYGI KARAKOLU PERSONELİNE HİTABEN YAYIMLADIKLARI KURBAN BAYRAMI MESAJI
(02 EKİM 2014 )

Yurt dışında bulunan tek vatan toprağımız olan Süleyman Şah Saygı Karakolu'nun Değerli Personeli, Kahraman ve Fedakâr Silah Arkadaşlarım,

Bu bayram gününde, sizlere tevdi edilen görevi çok kritik bir dönemde layıkıyla yerine getirmektesiniz. Bundan sonra da aynı esaslarla, ecdadımıza yakışır şekilde görevinizi başarıyla yerine getireceğinize, Yüce Milletimizi ve Türk Silahlı Kuvvetlerini başarıyla temsil ederek, onur ve haysiyetini koruyacağınıza olan inancım tamdır.

Unutmayınız ki, sizler orada yalnız değilsiniz. Arkanızda Yüce Türk Milletinin, 76 milyon yurttaşımızın olduğunu unutmayınız. Gözümüz, kulağımız ve gönlümüz hep sizlerle beraberdir. Sizden gelecek tek bir haberle, Silahlı Kuvvetlerimizin anında yanınızda olacağının güvenini içinizde hissedin.

Süleyman Şah Saygı Karakolunda, vatana adanmışlık ruhuyla kenetlenmiş olarak görev yapan Türk Silahlı Kuvvetlerinin siz fedakâr ve kahraman mensuplarının ve aile fertlerinin bayramını en içten duygularımla kutluyor, huzur ve esenlikle nice bayramları sevdiklerinizle birlikte geçirmenizi temenni ediyorum.

Hepinizin gözlerinden öpüyorum.


internethaber.com

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.