You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sözcü’den Erdoğan’a ağır gönderme!

Sözcü’den Erdoğan’a ağır gönderme!

Senior Member
Sözcü’den Erdoğan’a ağır gönderme!
Başbakan Recep Erdoğan'ın MİT krizi sonrası söylediği "Seçilmişleri atanmışlara ezdirmeyeceğiz" sözleri günler sonra Sözcü gazetesine manşet oldu. Ancak Başbakan Erdoğan'ın pek de hoşlanmayacağı türden bir haberle.

Konu ise dün 4+4+4'lük yeni eğitim sisteminin görüşüldüğü TBMM Milli Eğitim Komisyonu toplantısında AK Parti'li Hakan Şükür'ün danışmanı Resul Boydak'ın CHP Milletvekili Haydar Akar'a attığı iddia edilen yumruk.

Bugün komisyondaki toplantıyı manşetine taşıyan Sözcü, Başbakan Erdoğan'ın o sözlerine gönderme yaparak,"Atanmış, seçilmişi dövdü hem de Meclis'in içinde" dedi. Bu sözlerle de yetinmeyen gazete, haberin içinde AK Parti'li vekillere ve danışmanlarına verdi veriştirdi.

AKP'NİN DAYATMASI
"Başbakan 'Seçilmişi atanmışa kul etmem' diyor ama adamları tam tersini yapıyor. Meclis Milli Eğitim Komisyonu'nda dün AKP'nin eğitimdeki 4+4+4 dayatması görüşülüyordu. Sert geçen toplantıda gerilim çok yüksekti.

YASAK TAKMIYOR

Seçilmiş vekili yumruklayan, atanmış danışman Resul Boydak'ın yasama çalışmalarının yapıldığı yerlere girmesi yasak. Ama Boydak, tıpkı diğer AKP'liler gibi yasak takmıyor.

4 BİN TL'YE VEKİLE DAYAK
AKP'li Şükür yanından ayırmadığı danışmanları Metin Çanak ve Resul Boydak, Meclis'ten 4'er bin lire maaş alıyor. Vekil dövüyor.


09.03.2012 / Ulusalpost.com
GELİN EY DOSTLARIM BİRLİK OLALIM.
İKİ CİHAN SELVERİNDEN SORALIM
SORULUR SORGULAR DARDA DURALIM
MÜRŞİDİ KAMİL'E KUL OLMADIKÇA...

( PİR ZÖHRE ANA )
Posting Freak
Sözcü’den Erdoğan’a ağır gönderme!
Doğru söze ne denir.Başbakan hiç kızmasın vekilleri söylediklerini harfiyen
uyguluyorlar.İcazet anında yerine geliyor.
Cihana gelmişim Mustafa diye
Atatürk büyüktür sıfat kim ile
Allahın yolunda dervişler ile
Mürşüt kapısıdır Zöhre Ana size


PİR ZÖHRE ANA

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.