You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sizin dilinizden IŞİD anlar

Sizin dilinizden IŞİD anlar

Administrator
Sizin dilinizden IŞİD anlar
[COLOR="#000000"]

AKP İstanbul Milletvekili İsmail Safi, Kobani’ye destek eylemlerine ilişkin tepki çeken açıklamalarda bulundu. Eylemcilere ’Sizin gibi barbarların dilinden ancak IŞİD barbarları anlar’ diyen AKP’li Safi, ’Ee ne demişler, dinsizin hakkından imansız gelir’ ifadelerini kullandı.

AKP’li vekil İsmail Safi, resmi Twitter hesabından olaylara ilişkin ’Sizin gibi barbarların dilinden ancak İŞİD barbarları anlar. Ee ne demişler, dinsizin hakkından imansız gelir. Kanun-kural tanımayan İŞİD yerine Kanuna ve Hukuka bağlı Türk polisi sizin için daha kolay lokma! Durmayın dökülün sokaklara. Yakın yıkın!’ açıklamasında bulundu.

İşte o Tweetler:

[Resim: barbar.jpg]

[Resim: isid.jpg]

odatv.com
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana
Son Düzenleme: 08/10/2014, 17:12, Düzenleyen: SuLTann.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.