You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Siyahi işçilere bayrak yedirdiler...

Siyahi işçilere bayrak yedirdiler...

Posting Freak
Siyahi işçilere bayrak yedirdiler...
[Resim: 16.gif]
[Resim: 29.jpg]
Libya’da çalışan siyahi Afrikalı işçilere kötü muamele iddialarını ayyuka çıkaran bir video yayınlandı. Videoda işçilere zorla Muammer Kaddafi döneminin Libya bayrağı yediriliyor.
[Resim: 16.gif]
Videodaki işçiler, elleri arkalarından bağlı bir halde, hayvanat bahçelerindekine benzer bir kafesin içinde oturuyor ve yeşil kumaş parçaları çiğniyor.

Russia Today’in haberine göre, geçtiğimiz hafta [COLOR=#0066cc]YouTube ve LiveLeak gibi sitelere yüklenen videoda görünmeyen bir kişi, “Ye bu bayrağı, köpek! Sabırlı ol köpek, sabırlı ol! Allahuekber!” diye bağırıyor.[COLOR=#0066cc]
İşkenceciler daha sonra Afrikalıların oturdukları yerden kaldırıp ağızlarında bayrak parçalarıyla zıplamaya zorluyor.

Kafesin çevresinde toplanan birçok kişinin de bu olayı seyrettiği görülüyor.

ULUSLARARASI ÖRGÜTLER UYARDI
Libya’da Muammer Kaddafi’nin öldürülmesinden sonra, çok ciddi bir Kaddafi yanlıları avı başlatıldı. Afrikalı işçiler de Kaddafi’nin paralı askerleri oldukları gerekçesiyle yakalanıp cezalandırılıyor.

Uluslararası Af Örgütü, geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada, Sahraaltı Afrika’sından Libya’ya gelen göçmen işçilerin “ayrımcılık ve şiddet”e maruz kaldığını bildirmişti.

Libya’daki siyahi göçmenlerin bir kısmı komşu Mali ve Nijer gibi ülkelere kaçmayı başardı ama 5 binden fazla göçmen hala tutuklu.

El Cezire’nin geçen yıl Eylül ayında yayınladığı bir habere göre, bu göçmenler toplu katliamların, dayakların ve intikam cinayetlerinin kurbanı oluyor. Hatta bu saldırıların etnik temizlik noktasına vardığını savunanlar da var

HRRYET - TRKYE'NN AILI SAYFASI
Kelimelerim sistem hatasından yanlış yerden ayrılıyor...

“Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.”
[Resim: imza3cp.gif]


Özü bitmiş, gümanı pak olmamış,şeytana tapmış, nefsi çıkarı için arayıpta birşey bulamamış, kuyruk acısı varsa,Derviş Muhammed'in de dediği gibi" bir kılını çektiyse" Zöhre Ana, onu değerlendirmek ister aklısüre.Ehlibeyt'in meyvası bitmez, dalı budağı kurumaz,sen ne kadar kezzap dökersen dök, O'nun Zemzem çeşmesi ALİ'dir

Derviş'in HAK kelamını can kulağıyla dinliyebliyorsan yeter,firdevs bağından bir gül alabiliyor musun,O'nun ibadetine,saldığı yola,yaşatmak istediği güzelliğe canı gönülden yürüyebiliyorsan en büyük mutluluk budur.
(Pir Zöhre Ana)

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.