You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sivas davasındaki zaman aşımı Birand'ı çıldırttı!

Sivas davasındaki zaman aşımı Birand'ı çıldırttı!

Posting Freak
Sivas davasındaki zaman aşımı Birand'ı çıldırttı!
Kanal D anchormani M. Ali Birand, mahkemenin Sivas davasındaki kararını eleştirirken zaman aşımının bir utanç olduğunu söyledi.

Sivas davasındaki zamanaşımı kararıne gelen tepkiler ekrana da yansıyor. Kanal D anchormani M. Ali Birand, mahkemenin kararını eleştirirken zamanaşımının bir utanç olduğunu söyledi.

Katliamın faillerinin büyük ölçüde karanlıkta kaldığını hatırlatan Birand, mahkemenin kararına ateş püskürdü. Davanın AİHM'den döneceğini savunan Birand "bu ayıp bize yeter" dedi.

"Bu sonuç hepimizi kahretti. Tam 35 kişi cayır cayır yanarak öldürülüyor ve biz 'hay Allah yakanları bulamadık, yeterli delil çıkmadı' deyip zaman aşımına uğratıyoruz. Oysa bir otele tıkanmış insanları yakarak öldürmek ve bunu sloganlar atarak izlemek bir insanlık suçudur. Sayın hakimler hiç kusura bakmasınlar. Demişler ki 'bu suçu işleyenler kamu görevlisi olmadığı için insanlık suçu sayılmazmış'. Vah vah vah... Vallahi bravo! Zaman aşımı diye bir şey yoktur insanlık suçlarında. Adalet Bakanlığı her çarpıklığı düzeltmekle övünüyor. Hadi şimdi bu çarpıklığı da düzeltsin. Adaletimiz de çunu çok iyi bilsin. Birincisi bu dava AİHM'den dönecektir. İkincisi bu dava ülkenin vicdanını karartmıştır. Böyle bir sonuç hepimiz için büyük bir ayıptır..."
gazetevatan.com
Seke seke geldim ayağım yoktur
Hak mehlemi sende Zöhrem’dir doktur
Kimi kafir olmuş karnısı boktur
Süzünü süzünü postunda otur.

Türkiye’ye çıkarmışım bir gelin
Urufu Zöhre Ana onu pir bilin
Muhammet elçisi Ana’dır deyin
Hak için dergaha niyaza inin.


Bildiren: Pir Zöhre Ana
Posting Freak
Sivas davasındaki zaman aşımı Birand'ı çıldırttı!
O şimdi böyle konuştu ya Tayyip de onu zaman aşımına getirip işinden etmezse iyi.

Gerçi o da onların yandaşi ya nasıl olmuşsa iki doğru kelime sarf etmiş.
Cihana gelmişim Mustafa diye
Atatürk büyüktür sıfat kim ile
Allahın yolunda dervişler ile
Mürşüt kapısıdır Zöhre Ana size


PİR ZÖHRE ANA

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.