You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sıcaklıklar azalacak

Sıcaklıklar azalacak

Posting Freak
Sıcaklıklar azalacak
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce yapılan son değerlendirmelere göre, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları, Doğu Akdeniz (Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay) ile Sakarya, Şanlıurfa, Gaziantep, Kilis ve Mardin çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Genellikle yağmur ve sağanak şeklinde görülecek yağışların, ilk saatlerde Bolu, Kastamonu ve Karabük'ün yükseklerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde görüleceği bekleniyor.Hava sıcaklığı Karadeniz, İç Anadolu ve Doğu Akdeniz'de 6 ila 10, Batı Akdeniz ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da 2 ila 4 derece azalacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak.
Rüzgar kuzey, iç ve batı kesimlerde kuzey ve kuzeydoğu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile zamanla yurdun kuzeybatı kesimlerinde güney ve doğu yönlerden hafif arasıra orta kuvvette, ilk saatlerde Güney Ege kıyıları ile Antalya Körfezi'nde kuzeybatı (Karayel) yönlerden yer yer kuvvetli (30-50 km/saat) olarak esecek.


Sis ve don uyarısı

İç Anadolu'nun kuzeydoğusu ile Doğu Anadolu'nun kuzeyinde sabah saatlerinde sis, Doğu Anadolu'nun kuzeyinde sabah ve gece saatlerinde yer yer don hadisesi görüleceğinden, oluşabilecek olumsuz şartlara (görüş mesafesinde azalma, ulaşımda aksama vb.) karşı tedbirli ve dikkatli olunması gerekiyor.
6 Aralık 2010
Cumhuriyet
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.