You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Seo Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Seo Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Junior Member
Seo Hakkında Bilmek İstedikleriniz
Öncelikle herkese merhabalar. Sizlerin arasında yer almak güzel birşey. Adım Fatih, 6-7 yıldır seo ve web tasarım işleri ile meşkulum. Bu yüzden Google de ilk sayfa da çıkma ve benzeri konularla ilgili her türlü soru ve sorunlarınızı bana iletirseniz, sizlere en hızlı şekilde doğru cevapları vermek isterim..
Uzmanlık alanım daha bölgesel seo ve işletmelere yapılan seo çalışmalarıdır. Ama her soruya açıklık getirebilirim.
eyupoglumedya
Administrator
Seo Hakkında Bilmek İstedikleriniz
Fatih kardeşim hoşgeldin öncelikle, sitemizi nereden buldun bunu merak ediyorum. Hangi arama sonuçlarında çıktık? İmzadaki linki kaldırdım forumumuzda buna izin vermiyoruz şimdilik. Ama markan duruyor. Bu daha faydalı firman için.

Uluslararası SEO konusunda bilgilerini paylaşabilirsen seviniriz. iyi forumlar.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.