You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sayın Başbakan Alevi düşmanlığı yapma

Sayın Başbakan Alevi düşmanlığı yapma

Posting Freak
Sayın Başbakan Alevi düşmanlığı yapma
Sayın Erdoğan! Şu an 72 milyonluk Türk milletinin başbakanı konumundasın.
Görevin bu milletin birliğini; ülkenin bütünlüğünü korumaktır.Halbuki; milleti bölmek için çaba içindeymiş gibi görünüyorsun. Kanıt da sizin sözleriniz:

Önce Türkiye'nin 36 etnik parçadan oluştuğunu söyledin. Sonra da bu etnik parçaların sorunu olduğunu iddia ettin. Böylece; bir arada yaşama bağını kırıp ayrıştırmanın önünü açtın. Kürt gerçekliğini Kürt sorunu gibi göstererek yarattığınız deprem bunun işaretidir.
Halbuki Avrupa'da bile her ülkede pek çok etnik yapı vardır. Oralarda, büyük devletler, etnik yapıları ortak paydaya entegre ederek (bağlayarak) kurulmuştur. Bugün Almanya'da hiçbir terör eylemine karışmayan Türkleri bile entegre edecek programlar uygulanıyor; siz ise Türkiye'deki Kürtleri, Arapları, Çerkezleri vb... ayrıştıracak projeler imal ediyorsunuz.

DERDİNİZ NE
Sayın Erdoğan, birkaç yıl daha iktidarda kalmak uğruna, ülkenin çivisini sökmeyin. Türkiye Cumhuriyeti'ne gönülden bağlı kitleleri kışkırtmaya, onları kötülemeye son verin.
Size soruyorum: Bu ülkedeki Aleviler, bu devlete karşı hangi suçu işlediler ki onları düşman gibi görüyorsunuz?
Bu ülkenin Alevileri Kürtçüler gibi isyanlar mı çıkardılar? Bu ülkenin Alevileri çok iyi bildiğiniz Nakşibendiler gibi ayaklanıp insanların kellelerini mi kestiler?
Atatürk'e, cumhuriyete bağlı kalmaları mıdır suçları?
MHP Lideri Devlet Bahçeli iki kez açıkladı:
TBMM'de bu anayasa değişikliği görüşülürken sizin partilileriniz gidiyor; MHP il ve ilçe teşkilatlarında şöyle diyorlar: 'Biz bu anayasa değişikliği ile HSYK'daki Alevi yargıçları ayıklayacağız. O yüzden parti yönetimine baskı yapın; TBMM'de evet oyu kullansınlar!'
Bu rezalet yetmemiş. Şimdi de Anadolu'da dolaşıp MHP tabanından evet oyu almak için yine 'HSYK'daki Alevileri temizleyeceğiz, evet oyu verin!' diyormuş adamlarınız.
Ayıp değil mi Sayın Başbakan? Devlet kurumlarındaki Alevileri fişleyip onları yok etmeye kalkışmayı, demokratlığınızın neresine yakıştırıyorsunuz?
- - -
AKP'liler bu Alevi düşmanlığını kendilerince yürütmüyorlar. İşin içinde AKP tepe yönetiminin olduğu anlaşılıyor. Bunun kanıtı da Başbakan olarak sizin konuşmanız. Sincan'da konuşurken eski Adalet Bakanı Seyfi Oktay'ı kastederek 'Dedelerden talimatlar alarak atama yapma dönemi bitti!' diyorsunuz. Böylece; adalet teşkilatının bir Alevi dedesinin elinde olduğu gibi inanılamayacak bir iddiada bulunuyorsunuz. Buna çocuklar bile güler ama siz cahil yığınların din duygusunu kışkırtıp evet oyu almak için Alevi toplumuna iftira ediyorsunuz.
Sayın Başbakan, eğer Seyfi Oktay bir suç işledi ise, işaret buyurunuz özel yetkili savcılara, onlar hemen işin içine Ergenekon örgütünü sokup hakkından gelsinler. Yok ise; neden işe dedeliği, Aleviliği karıştırıyorsunuz? Biz de tutup sizin hatalarınızı Sünniliğe bağlasak bütün Sünnilere ayıp etmiş olmaz mıyız?
Sayın Başbakan! İnsaf, imanın yarısıdır; demişlerdir. Şu mübarek günde, oruçlu ağzınızla bunları söylerken hiç içiniz titremiyor mu?

EGE'Yİ YUNANİSTAN'A BIRAKMAK MI?
AKP hükümetinin dış politikada fark yaratmak adına attığı adımların Kıbrıs ve Ege ayakları; Türkiye'nin ulusal çıkarlarını ayaklar altına alacak boyutlara ulaşıyor. Hatırlayınız, Kıbrıs'ta Avrupa Birliği'nin istediği ne varsa yapmak adına; Türkiye'nin AB geleceği küçük bir ilimiz kadar nüfusu olan Kıbrıs Rumlarının eline verildi.
Şimdi ise Ege Denizi'ndeki haklarımızı Yunanistan'a bırakmak için AKP hükümeti yeni bir adım peşinde.
1995 yılında Yunanistan Ege Denizi'nde bulunan adalarının kıta sahanlığını 6 milden 12 mile çıkardı. Bunu kabul ettiğimiz takdirde Ege Denizi'ni Yunanistan'a bırakmış olacaktık ve burada gemilerimiz dolaşamayacaktı.
İşte o dönem Türkiye; Yunanistan'ın bu kararını 'savaş sebebi' (casus belli) sayacağını ilan etti. Yunanistan da bunun üzerine bu kararı askıya aldı.
AKP hükümeti; şimdi güya barışçı dış politika adına bu savaş sebebini kaldıracakmış. Bunun anlamı şudur: Ey Yunanlılar; Ege Denizi'ni, bu denizin bütün kaynaklarını size bırakıyoruz.
Yunanlılar; silahtan arınmış olması gereken Ege adalarını silahla doldururken susacağız. Sonra adamlar, Türkiye'yi Anadolu kara parçasına hapsedecek biçimde karasularını iki katına çıkartacak; buna da evet diyeceğiz...
Ey bugün Türkiye'yi yönetenler! Avrupa'dan, Amerika'dan aferin alarak iktidarda kalmak uğruna, Ege'yi Yunanlılara bırakırsanız; bu millet yakanıza yapışacaktır. Ve milletin vicdan mahkemesinde öyle bir mahkum olursunuz ki hiçbir AKP'leştirilmiş özel yetkili mahkeme sizi kurtaramaz.

karacaahmet.com
Seke seke geldim ayağım yoktur
Hak mehlemi sende Zöhrem’dir doktur
Kimi kafir olmuş karnısı boktur
Süzünü süzünü postunda otur.

Türkiye’ye çıkarmışım bir gelin
Urufu Zöhre Ana onu pir bilin
Muhammet elçisi Ana’dır deyin
Hak için dergaha niyaza inin.


Bildiren: Pir Zöhre Ana
Senior Member
Sayın Başbakan Alevi düşmanlığı yapma
Söz konusu şahıs 1976 yılından itibaren ABD de özel eğitim alarak o tarihte kendisine T.C. devletinin başına Başbakan olacaksın" sözü verilen kişidir. Vatanı bölme konusundaki yapmış olduğu hamleler bunun göstergesi değilmi?

[B]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE![/B]


GÖZÜM ÜZERİNİZDE !


İktidara sahip olanlar gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi, vazifen; Türk İstiklal ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!


Mustafa Kemal Atatürk
20 Ekim 1927
[Resim: ata_imza.gif]
Posting Freak
Sayın Başbakan Alevi düşmanlığı yapma
Başbakan gırtlak yırtmasın boşuna. Her ne kadar "şimdilik" o baştaysa da herkes onun neler yaptığını, hangi kesimlere neler çektirdiğini, sonra sahnesine çıkıp bütün oyunculara taş çıkarıcak derecede bir oyun sergilediğini çok iyi biliyor. Allah MUSTAFA KEMAL SEVGİSİNİ YÜREKLERDEN SİLMESİN. Başbakanın Alevilere ekmek atar politikaları bizi bağlamaz. Ne zaman ki buyuk kitlelerin yüreklerinden Atatürk sevgisi gider, Atatürk hakkında yanlış saptırılmalara inanırlar o zaman kötü olur.
Benden evvel ben oldum
Beni bende ben buldum
Sahralara indim durdum
Bana Ali dediler

Merdan idim dirildim
Her bedene verildim
Kırk Kapı dört makamda
Öldüm öldüm dirildim.

Mürşit Zöhre Ana..

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.