You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Sanatçı Leman Sam sert çıktı!

Sanatçı Leman Sam sert çıktı!

Administrator
Sanatçı Leman Sam sert çıktı!
Ünlü ses sanatçısı Leman Sam’ın, bir sosyal paylaşım sitesinde yaptığı [COLOR="#000000"]’Benim için IŞİD ile bıçağını masum bir hayvanın boğazına dayayan aynı duygudadır’ sözlerine tepki yağdı. AKP’li vekil Gökcel Enç ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Leman Sam’ın yorumunu kınadıklarını söylediler. Hatta öyle ki Arınç, Leman Sam ’Zavallı, iffeti yozlaşmış, edepten yoksun’ ifadelerini kullandı. Leman Sam bu eleştirilere Twitter hesabından yanıt verdi. Sam’ın tweetleri şöyle:
[COLOR="#000000"]
"Bazılarınızla aynı cinsten olmaktan utanç duyuyorum, sahtekar, cahil ve çürüksünüz, kızamıyorum bile, yemin ederim. Belli ki bazılarının acaip sinirini bozuyorum, e bu da iyi bir şey."


ulusalpost.com/sanatci-leman-sam-bu-sefer-sert-cikti-27553h.htm
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana
Administrator
Sanatçı Leman Sam sert çıktı!
’Benim için IŞİD ile bıçağını masum bir hayvanın boğazına dayayan aynı duygudadır’

Kurban bayramı hepimize haktır. Kurban'a acı çektirmeden, işkence yapmadan, sopalarla dövmeden, sanki bir çocuğunuz gibi değer vererek Hak aşkına bir kan akıtırsınız.

IŞİD'in yaptığı ile İbrahim ve İsmail peygamberden bizlere kalan ibadeti bir tutmak doğru değildir. Bir tarafta ibadet diğer tarafta Hakkın yasakladığı cinayet. Bu ikisi bir olamaz...


Evet hayvanları korumak, onları sevmek hepimizin görevi ve bizler de hayatımızda bunlara dikkat ediyoruz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.