You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Polise roketatarlı saldırı

Polise roketatarlı saldırı

Administrator
Polise roketatarlı saldırı
[COLOR="#000000"]Bitlis-Diyarbakır karayolu üzerinde bulunan polis noktasına roket ve uzun namlulu silahla saldırı düzenlendi. Saldırı sonrası bölgeye takviye olarak giden zırhlı aracın kaza yapması sonucu yaralanan 4 polisten 2'si şehit oldu.

Saldırı, saat 21.30 sıralarında Bitlis-Diyarbakır karayolu Arıcılık mevkiindeki polis noktasına yapıldı. Silahlı bir grup, ilk olarak noktaya roket atıp ardından da uzun namlulu silahlarla ateş etti. Polis noktasında bulunan nöbetçilerin karşılık vermesi üzerine çatışma çıktı. Yaklaşık 10 dakika süren çatışmaya takviye olarak giden polisleri taşıyan zırhlı araç olay yerine yakın bölgede kaza yaptı.

Bitlis'te çatışma bölgesine giderken kaza yapan 4 polisten 2'sinin şehit olduğu açıklandı.

Bitlis-Diyarbakır karayolu Arıcılık mevkiindeki polis noktasına yapılan saldırı üzerine bölgeye giden araçta bulunan polisler, kaza yaptı. Kazada 2 polisin şehit olduğu öğrenildi. Bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldı

DÜN DE SALDIRMIŞLARDI

Diyarbakır'da devriye görevi yürüten polis aracına dün de uzun namlulu silahlarla ateş açılmış, 3 polis yaralanmıştı.

Odatv.com
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.