You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Petrolde akıl almaz senaryo ....

Petrolde akıl almaz senaryo ....

Administrator
Petrolde akıl almaz senaryo ....
Petrolde akıl almaz senaryo[Resim: www.zohreanaforum.com]


Uluslararası yatırım danışmanlık firması Merill Lynch, ham petrolün varilinin gelecek yıl 25 doların altına düşebileceğini tahmin ettiğini açıkladı.

AA

Bloomberg'in haberine göre firmanın emtia stratejisti Fransisco Blanch tarafından hazırlanan ve bugün yayımlanan raporda, tüm dünyada petrol talebinin düşmesine yol açan durgunluğun Çin'e de sıçraması halinde, petrolün varil fiyatının gelecek yıl 25 doların da altına inebileceği belirtildi.

Bugün dahil üst üste dördüncü gün 50 doların altında işlem gören petrol, temmuz ayında 145 doları aşarak rekor bir düzeye erişmişti
"ilmin sözü Ali'dir..."Zöhre Ana...
Senior Member
Petrolde akıl almaz senaryo ....
[FONT="Times New Roman"]Petrol fiyatları düştükçe yeni savaşlara zemin hazırlanıyor.Arap ülkelerinin tek geçim kayağı olan petrol artık yavaş yavaş yerini turizme bırakıyor.Bunun sonucu olarakta artık petrolden çıkıp alternatif yollara yöneliyor ve malesef başarılı olamıyorlar.Gerek güç gerekse de para artık onları kurtaramaz hale getiriyor ve bu acı sonda krizi getiriyor.ABD de senaryosunu yazdığı bu oyunda belkide savaşarak alamadığı şeyleri başka yollarla alıyor.
Ellerinde çıralarla gezen çıplak ayaklı körlere ihtiyacı var dünyanın”

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.