You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Özdemir işbaşı yaptı

Özdemir işbaşı yaptı

Posting Freak
Özdemir işbaşı yaptı
Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Orhan Özdemir'in devir teslim töreni için Ankara Emniyet Müdürlüğü'nde bir tören düzenlendi. Yeni Emniyet Müdürü Orhan Özdemir ile Ercüment Yılmaz törene birlikte geldiler.

Brifing Salonunda yapılan törene çok sayıda emniyet müdürü ile amiri katıldı. Törende bir konuşma yapan Ercüment Yılmaz, Ankara'da 7 yıl 1 ay görev yaptığını belirterek, görevi devresi Orhan Özdemir'e teslim etmekten mutlu olduğunu söyledi.

Yılmaz, özveriyle görev yapan çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. Döneminde tüm suçlarda yüzde 30 azalma olduğunu anlatan Yılmaz, suç nedenleri konusunda üniversitelerle yaptığı çalışmaları hatırlattı.

Ankara Emniyet Müdürü Orhan Özdemir ise, uzun yıllar çalıştığı Ankara'ya yeniden gelmenin mutluluğunu yaşadığını ifade ederek, devraldığı bayrağı ileriye taşıma hedefinde olduğunu söyledi.

Devir-teslim defterinin imzalanmasının ardından İzmir Emniyet Müdürü Yılmaz, gazetecilerin, bir vadide bulunan silahlarla ilgili sorusuna, konunun yargı aşamasında bulunduğunu belirterek yanıt vermedi.
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.