You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Okullar yarın tatil mi? 28 Ekim Pazartesi okullar yarım gün mü?

Okullar yarın tatil mi? 28 Ekim Pazartesi okullar yarım gün mü?

Administrator
Okullar yarın tatil mi? 28 Ekim Pazartesi okullar yarım gün mü?
Okullar yarın tatil mi? 28 Ekim Pazartesi okullar yarım gün mü?

Okullar yarın tatil mi? Öğrenciler ve velileri Cumhuriyet Bayramı öncesinde bu sorunun cevabını araştırıyor. Öte yandan ’28 Ekim Pazartesi okullar yarım gün mü?’ sorusunun cevabı da yine öğrenciler ve velilerin gündem maddeleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. İşte, Milli Eğitim Bakanlığı MEB takviminde 28 Ekim Pazartesi (Yarın) ile ilgili detaylar’

][FONT=cnn-sans] Okulların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde açık olup olmadığı, hemen her yıl olduğu gibi bugün de öğrenci ve velilerin gündeminde ilk sıralarda yer alıyor. En çok sorulan soruların başında ise ’Okullar yarın tatil mi?’ ve ’Pazartesi günü okullar yarım gün mü?’ sorularının cevabı yer alıyor. İşte, MEB takviminde yer alan bilgiler ışığında ’Okullar yarın tatil mi?’ sorusunun cevabı’

][FONT=cnn-sans] 28 EKİM PAZARTESİ OKULLAR AÇIK MI?

][FONT=cnn-sans] Cumhuriyet Bayramı’nda tüm kamu kurumları kapalı olacak. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı takviminde yer alan detaylara göre 28 Ekim 2019 Pazartesi günü okullar yarım gün olacak. Dolayısıyla eğitim öğretim öğlen saatlerinde sona erecek. Bir sonraki eğitim günü olan 30 Ekim 2019 Çarşamba günü kaldığı yerden eğitim öğretime devam edilecek.

][FONT=cnn-sans] İLK ARA TATİL NE ZAMAN?

][FONT=cnn-sans] MEB’in eğitim öğretim takvimi içerisinde aktardığı bilgilere göre ara tatil 18-22 Kasım 2019 tarihleri arasında olacak. Öğrenciler hafta sonu tatillerinin de araya girmesiyle birlikte 16 Kasım Kasım 2019 Cumartesi gününden başlayarak 25 Kasım 2019 Pazartesi gününe kadar tatil yapmış olacaklar. Yani 2019 Kasım ayında öğrenciler 9 günlük bir ara tatil yapacaklar.

][FONT=cnn-sans] Yılın geri kalanında uygulanacak olan takvimdeki tatiller ise şöyle;

][FONT=cnn-sans] Yarıyıl Tatili:20-31 Ocak 2019
2. Ara Tatil: 6-10 Nisan 2019
Kapanış:19 Haziran 2019

cnn türk

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.