You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Öcalan'dan tehdit: Geri çekilirim!

Öcalan'dan tehdit: Geri çekilirim!

Posting Freak
Öcalan'dan tehdit: Geri çekilirim!
Abdullah Öcalan 'ın dayısı Süleyman Arslan, Abdullah Öcalan 'la yaptığı görüşme hakkında bilgi verdi. Arslan, "Sabahtan beri yarım saatlik görüşme yaptım. Bin 500 kilometre yoldan gelmişim, 81 yaşındayım, bizim hakkımızı yiyorlar. 40 sene sonra bir görüşme yapıyorum. Bize dedi ki 'barış süreci böyle olmaz. Böyle olursa ben elimi çekerim oturur seyrederim' dedi. Canı sıkılmış. 'Ben bundan sonra bu barış sürecinden geri çekilirim' dedi" diye konuştu.

"NORMAL BİR HAPİSHANEYE ÇIKSIN"

Öcalan'nın kız kardeşi Fatma Öcalan ise, Abdullah Öcalan 'nın başka bir hapishaneye nakil olmasını istediğini belirterek görüşmeye ilişkin şöyle konuştu:

"Ne diyecek. Normal bir hapishaneye çıksın. Oradan sıkılıyor artık. Artık dayanamıyor. Böyle olmaz. Felcim gidip gelemiyorum. Başka bir şey istemiyorum. Kapalı yerde dayanamıyor. Biz yarım saat dayanamadık. 3 senedir gelmedim. Yarım saat görüşme yaptım. Bir saat hakkımız değil mi? Herhangi bir mesaj vermedi. Aile içinde bir görüşme yaptık."

29.07.2013
Kaynak : internethaber.com
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.