You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Nurettin Yüksel Kimdir?

Nurettin Yüksel Kimdir?

Junior Member
Nurettin Yüksel Kimdir?
[ATTACH=CONFIG]492[/ATTACH[U]RL="https://www.yasamicingida.com/tarim/nurettin-yuksel-kimdir-profesyonel-besicilik-ve-hayvancilik/"]
Nurettin Yüksel
[/URL], profesyonel hayvancılık alanında kendi yaptığı yemformülasyonları ile besicilikte önemli işlere imza atıyor.
Besihayvanlarının cinslerine göre gerekli hammadde tedariği, vitaminve mineral takviyeleri ile besicilere doğru sürede kondüsyonlarıyüksek bir şekilde hayvanlarını yetiştirmelerini sağlıyor.
Nurettin Yüksel, ülkemizdeki hayvan ırklarının besi için çok uygunolmadığını ve ithal hayvanların bu konuda çok daha verimliolduklarını belirtiyor.
Yurt dışından ithal etçi ırkgetirmek doğru cins ve beslenme metodları ekonomiye katkısağlanmak günümüzde çok önemli bir boyut kazanmış durumda.
Nurettin Yüksel, İsviçre, Hollanda, Belçika, İskoçya, İsveç, Fransagibi ülkelerden ithalat yapılmakta olduğunu belirtiyor. BelçikaMavisi, Hollanda Holstein, İsviçre Simmeltal, İskoçya Angus,Fransa Charolais gibi çeşitli ırklar bulunmakta.
Besiliksığır ithalatı, Beslenme Danışmanlığı. Yem, hammaddeTedariği konularında Nurettin Yüksel Livestock instagramhesabından takip edebilirsiniz.
Kaynak: https://www.yasamicingida.com/tarim/nure...yvancilik/

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.