You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

neden şifa bulamadım

neden şifa bulamadım

Junior Member
neden şifa bulamadım
değerli arkadaşlar.forumdaki konuları inceledim.kimi arkadaşlar başından geçen sağlık sorunlarını ve şifa bulduklarını yazmışlar.yalan söylediklerini ve tesadüf olduğunu zannetmiyorum.bende gittim.tıpta çaresi olmayan kronik rahatsızlığım vardı ancak bir değişiklik yaşayamadım:Sad(((
neden şifa bulamadım
SN Göksel ,özünle bağlan ,ayaklarından önce imanın niyetin gitsin ve bir -on- yüz defa git hiç ama hiç karamsar olma bu yol hak yoludur; her türlü şartda başımız gözümüz üstüne.
Tüm canların Yas-ı matem oruçları hak katında kabulola.
neden şifa bulamadım
goksel81 yazdı:değerli arkadaşlar.forumdaki konuları inceledim.kimi arkadaşlar başından geçen sağlık sorunlarını ve şifa bulduklarını yazmışlar.yalan söylediklerini ve tesadüf olduğunu zannetmiyorum.bende gittim.tıpta çaresi olmayan kronik rahatsızlığım vardı ancak bir değişiklik yaşayamadım:Sad(((


Sevgili göksel
Ben senelerdir herşeyi diledim Allah'tan. Benim de ailemin de yüzlerce dileği kabul oldu. Allahım bana bir çok isteğimi verdi. Tabiki bunların yanı sıra gerçekleşmeyen dileklerim de oldu. Ama Pirimiz Hünkar Hacı Bektaş-ı Veli'nin çok güzel bir deyişi var "Her ne ararsan, kendinde ara!" İnsan herşey için önce kendisini, kendi özünü yoklamalıdır. Özünü bütün edip yalvarırsan Hakka herşeyi alırsın.
Ali'siz kapı açılmaz,
Veli'siz keramet olmaz,
Nebisiz posta varılmaz

ZÖHRE ANA

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.