You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Mustafa Kemal alevler içinde

Mustafa Kemal alevler içinde

Administrator
Mustafa Kemal alevler içinde
Şırnak’ın Cizre ilçesinde PKK’nın gençlik örgütü YDG-H üyeleri tarafından Atatürk heykeli benzin dökülerek yakıldı.

1990 yılında yaşanan bir çatışmada yaşamlarını yitiren ve Uludere'nin Ortaköy köyünde bulunan karakol bahçesine gömülen 2 PKK’lı, toprağın altından çıkarıldıktan sonra Cizre'ye getirdi ve ilçedeki karşılama sırasında olaylar yaşandı.

Cumhuriyet Parkı’nda bulunan Atatürk heykeline saldıran PKK’lılar, heykele benzin dökerek yaktı. Alevler içinde kalan Mustafa Kemal Atatürk’ün heykeli kısa süre sonra küle dönerek yıkıldı.

YDG-H resmi hesaplarından yaptıkları açıklamada olayı sahiplendiler.

[Resim: ataturk-heykeli-yakildi-1.jpg]

[Resim: ataturk-heykeli-yakildi.jpg]
Administrator
Mustafa Kemal alevler içinde
Her insan kendi ateşini kendi götürür Cehenneme. Bunu da hal ve hareketleriyle, yaptıklarıyla gerçekleştirir. Atatürk büstünü yakan şerefsizler; bir gün o ateşin içinde yanacaksınız.

Emperyalistlerin taşeronluğunu, uşaklığını yapan örgütün amacı ülkede iç savaşın çıkmasını sağlamak.

Bir tarafta gericiler bir tarafta bölücüler. Zavallı ülkem kimlerin elinde oyuncak oldun böyle...

YENİ TÜRKİYE'DEN, YENİ CHP'DEN , MHP'DEN SES YOK ŞİMDİLİK ...

Kurtuluş, halkın ellerinde herkesin bunu bilmesi lazım...
Posting Freak
Mustafa Kemal alevler içinde
Yakan elbet cezasını bir şekilde alacaktır, bunu unutmasın, bu bir tehdit değil , bunu yapacak olan "yakılanın" ta kendisidir.
Kelimelerim sistem hatasından yanlış yerden ayrılıyor...

“Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.”
[Resim: imza3cp.gif]


Özü bitmiş, gümanı pak olmamış,şeytana tapmış, nefsi çıkarı için arayıpta birşey bulamamış, kuyruk acısı varsa,Derviş Muhammed'in de dediği gibi" bir kılını çektiyse" Zöhre Ana, onu değerlendirmek ister aklısüre.Ehlibeyt'in meyvası bitmez, dalı budağı kurumaz,sen ne kadar kezzap dökersen dök, O'nun Zemzem çeşmesi ALİ'dir

Derviş'in HAK kelamını can kulağıyla dinliyebliyorsan yeter,firdevs bağından bir gül alabiliyor musun,O'nun ibadetine,saldığı yola,yaşatmak istediği güzelliğe canı gönülden yürüyebiliyorsan en büyük mutluluk budur.
(Pir Zöhre Ana)

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.