You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Milletvekilleri nin bu kanalları izlemesi yasak

Milletvekilleri nin bu kanalları izlemesi yasak

Administrator
Milletvekilleri nin bu kanalları izlemesi yasak
CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün, TBMM Başkanı Cemil Çiçek’e gönderdiği mektupta, milletvekili odalarında yer alan televizyonlardaki kanalların büyük çoğunluğunun ’iktidara yakın kanallar’ olduğunu belirterek, kanallarda değişiklik yapılmasını istedi.

CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün, TBMM Başkanı Cemil Çiçek’e bir mektup gönderdi.

TBMM’de milletvekillerine ayrılmış olan odalara yerleştirilen televizyonlarda yer alan kanalların büyük çoğunluğunun ’iktidara yakın kanallar’ olduğunu ifade eden Aygün, şöyle dedi:
[COLOR="#000000"]
’İktidarı eleştiren kanalların yer almaması ise kabul edilemez. Kanalların belirlenmesi hususunda milletvekillerinin ya da Meclis çalışanlarının görüşünün alınmaması doğru bir yöntem değildir. Televizyonlara Hayat Tv, Halk Tv, İMC Tv, YOL Tv, Cem Tv, TV10, Barış Tv, Sokak TV, +1 Tv, Kanal B vb. diğer kanallarında eklenmesi hususunda gerekenin yapılmasını saygılarımla arz ederim.’

Odatv.com
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.