You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Milletvekiline 426, asgari ücretliye 19 TL zam

Milletvekiline 426, asgari ücretliye 19 TL zam

Posting Freak
Milletvekiline 426, asgari ücretliye 19 TL zam
DSP Genel Sekreteri ve Denizli Milletvekili Hasan Erçelebi, yaptığı yazılı açıklamada, Hükümetin bu üzücü tabloyu ortadan kaldırması gerektiğini ifade etti. Erçelebi, "Bizim DSP olarak teklifimiz, bütün çalışanlara, emeklilere, gazilere ve şehit ailelerine seyyanen 250 TL zam yapılmasıydı. Hükümet bu teklifimizi duymazlıktan geldi" diye konuştu.


Kriz masası oluşturulmalı

Açıklanan son rakamlara göre Türkiye ekonomisinin yüzde 13.8 oranında küçüldüğünü ifade eden Erçelebi, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Türkiye ekonomik kriz yüzünden alev alev yanmaktadır. Hükümet bu yangını sırça köşkten seyretmekten vazgeçmeli, yangını söndürmek için acil olarak kriz masası oluşturmalıdır. Önümüzdeki dönemde işsizliğin daha da artacağı tahmin edilmektedir. Hükümet, bir an önce ülkenin gerçek gündemine dönmelidir."
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.