You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

MHP'den dumur eden iddia!

MHP'den dumur eden iddia!

Posting Freak
MHP'den dumur eden iddia!
MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural kameralara büyük bir skandalı daha açıkladı. Bakın dumur eden iddiası ne?


DTP'li Fatma Kurtulan'ın PKK'lı ieşi Salman Kurtulan'ın da seçmen listesinde yer aldığı iddia edildi. MHP'li Oktay Yıldırım, "Irak'ın kuzeyinde de mi sayım yaptınız?" diye sordu

Hakkari'nin Dağlıca Taburu’na yapılan saldırıda kaçırılan 8 askerin teslimi sırasında PKK’lı teröristlerin tutanağını imzalayan DTP Van Milletvekili 44 yaşındaki Fatma Kurtulan’ın PKK’lı eşi ‘Piro’ kod adlı 46 yaşındaki Salman Kurtulan da seçmen listelerinde yeraldı.
FATMA KURTULAN DA O ADRESTE KAYITLI
PKK'lı terörist Salman Kurtulan’ın seçmen kütüğüne yazılı gösterildiği yer, Adana’nın merkez Seyhan İlçesi’ne bağlı Küçükdikili Beldesi’nin DTP’li Belediye Başkanı Leyla Güven’in kullandığı lojman çıktı. Aynı adreste PKK'lı terörist Selman kurtulan'ın DTP milletvekili olan eşi Fatma Kurtulan da seçmen olarak kayıtlı. Kurtulan "Kimlik bilgileri doğru ama biz orada hiç oturmadık" dedi.

IRAK'IN KUZEYİNDE Mİ SAYIM YAPTINIZ?
Nüfus kayıtlarında Mersin’in şimdi mahalle olan merkeze bağlı Menteş Köyü 109 cilt, 215 hane numarasıyla kayıtlı olan Salman Kurtulan’ın seçmen kütüğüne yazılı olduğu iddiası MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural tarafından ortaya atıldı. TBMMM'de bugün basın toplantısı yapan Vural, Salman Kurtulan’ın Adana’da seçmen kütüğüne kayıtlı olduğunu belirterek, “Bölücüler dağda sözde devir teslim töreni yaparken bugün DTP’li Milletvekili olan Fatma Kurtulan’ın eşi Salman Kurtulan’ın da dağda yer aldığına ilişkin haberler basında yer almıştı. Bu adam dağda, bu adam terörist, bu adam Irak’ın kzeyinde ve sözde PKK bayrakları altında cirit atıyor. Cirit atan Salman Kurtulan, TÜİK’in yaptığı adrese dayalı nüfus kayıt sistemi esasında sayıma giriyor ve üstüne üstlük seçmen oluyor. Şu an dağda olan Salman Kurtulan Adana ili Seyhan ilçesi Söğütlü Mahallesi 141. Sokak kapı numarası 2/2 daire numarası 1’de seçmen olarak yazılmıştır. Şimdi soruyorum: Ey sayın bakanlar bu adama nerede ulaştınız Irak’ın Kuzeyine giderek sayım mı yaptınız? Bu adamı nasıl seçmen olarak yazdınız? Bu adam kimi seçecek?” dedi.

O ADRESTE LOJMAN VAR

MHP'li Oktay Vural’ın bildirdiği, terörist Kurtulan’ın seçmen kütüğüne yazılı gösterildiği adreste, DTP’li Küçükdikili Belde Belediyesi’ne ait lojman bulunuyor.

Küçükdikili Belediye Başkanı DTP'li Leyla Güven’in kullandığı lojmanda başka oturan oturmuyor. Belediye Başkanı’nın makamında olmaması nedeniyle bu konuda görüşü alınamazken, belediye görevlileri, seçmen kütüğünde böyle bir kaydın çıkmasının mümkün olmadığını söylemekle yetindi.
[Resim: 114ld.jpg]Ben göremem daha uzun boyunu
Ahret derler kısaltamam yolunu
Bugün Sahı Merdan sarsın oglunu
Yetis Ya Üseyin baban gidiyo

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.