You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Meteorolojiden 18 il için yağış alarmı!

Meteorolojiden 18 il için yağış alarmı!

Posting Freak
Meteorolojiden 18 il için yağış alarmı!
[Resim: 69.jpg]

Şiddetli sağanak yağışlar sürüyor. Meteorolojiden 18 il için acil uyarı geldi. Yağışlar bu kez Karadeniz ve Doğu bölgelerini vuracak.

Ülkemizin büyük bölünümde görülecek yağışların; öğle saatlerinden itibaren Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu bölgesinde etkili olması bekleniyor.

Şiddetli yağışlar akşam saat 18.00'e kadar etkisini sürdürecek. Sel baskınları ve su taşmalarına sebep olabilecek yağışlara karşı uyarılan 18 il şöyle;-Artvin, -Gümüşhane,
-Bayburt, -Tokat,
-Amasya, -Kastamonu,
-Karabük, -Bolu
-Düzce -Sakarya,
-Erzurum, -Erzincan,
-Bingöl, -Elazığ,
-Kars, -Ardahan,
-Tunceli -Kahramanmaraşava sıcaklığı yağışlara bağlı olarak kuzey ve iç kesimlerde 2 ila 4 azalacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak.

Dün İzmir ve çevresini vuran şiddetli yağışlar bugün de bölgede etkili olmaya devam edecek. Yağışlar yarından itibaren iç bölgelere kayacak.

BUGÜN VE HAFTASONU HAVASI DA ŞÖYLE;CUMA

[Resim: 70.jpg]

CUMARTESİ

[Resim: 71.jpg]

PAZAR

[Resim: 72.jpg]

25 Mayıs 2012 Cuma
Kaynak: internethaber.com
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.