You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Merve Kavakçı'nın babası meğer...

Merve Kavakçı'nın babası meğer...

Posting Freak
Merve Kavakçı'nın babası meğer...
Odatv iddiasında ısrarlı:
1) 28 Şubat'ın arkasındaki ABD desteği göz ardı edilebilir mi?
2) Merve Kavakçı, Fazilet Partisi yönetimine rağmen emrivakiiyle TBMM genel kuruluna Nazlı Ilıcak'ın kolunda niye getirilmiştir?
3) Merve Kavakçı milletvekili olmadan 40 gün önce niye ABD vatandaşı olmuştur? Bu, Fazilet Partisi'nin kapatılmasına neden olmamış mıdır?
Devam edelim:
Merve Kavakçı'nın babası Prof. Dr. Yusuf Ziya Kavakçı. 20 küsur yıldır ABD'de yaşıyor. Kuzey Teksas'ta Kuran Akademisi, Suffa Islamic Seminary'nin kurucu dekanı ve İslam hukuku hocası. Dallas Merkez Camii imamı.
Ve; Amerika Birleşik Devletleri'nin "Resmi İslam Sözcülüğü" görevini yürütüyor.
Öyle ki Papa XVI. Benedictus'un ABD ziyareti sırasında görüştüğü isimler arasında Prof. Dr. Yusuf Ziya Kavakçı da var!
Prof. Kavakçı Teksas Parlamentosu'nun açılışında konuşma yapıp, dua okuyacak kadar güvenilir bir isim Amerikalılar için.
Prof. Dr. Kavakçı ABD vatandaşı mı?
Kendisinin "peygamber" olduğunu iddia eden Elijah Muhammed ile ilişkisi neydi? Malcom X'in Yahudi sermayesine karşı siyah emekçiyi savunan tepkisi, onun ölümüyle Elijah Muhammed ve daha sonra oğlu Şeyh W. D. Muhammed aracılığıyla nasıl sistem içine çekildi; pasifleştirildi?
ISNA, Kuzey Amerikan İslam Toplumu bilinmeden bu ilişkiler anlaşılamaz.
Uzatmayalım, Soner Yalçın, "Bu Dinciler O Müslümanlara Benzemiyor" kitabında tüm bu ilişkileri ayrıntılarıyla anlatıyor.
Sözümüz Ahmet Hakan'a, "Merve Kavakçı'ya hangi itibari iade edeceğiz?" Bu işleri salt türbana indirgeyip "mağduriyet" diye bakarsanız kandırılırsınız.
28 Şubat'a "modernizm penceresinden" bakanlar ile "mağduriyet penceresinden" bakanlar yanılır.
REFAHYOL döneminde özel bankların durumu araştırılırsa meseleyi anlamak için bir adım daha atılmış olur.
Onu da dönemin Bakanı Ufuk Söylemez'e sorun...
Odatv.com
Kelimelerim sistem hatasından yanlış yerden ayrılıyor...

“Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.”
[Resim: imza3cp.gif]


Özü bitmiş, gümanı pak olmamış,şeytana tapmış, nefsi çıkarı için arayıpta birşey bulamamış, kuyruk acısı varsa,Derviş Muhammed'in de dediği gibi" bir kılını çektiyse" Zöhre Ana, onu değerlendirmek ister aklısüre.Ehlibeyt'in meyvası bitmez, dalı budağı kurumaz,sen ne kadar kezzap dökersen dök, O'nun Zemzem çeşmesi ALİ'dir

Derviş'in HAK kelamını can kulağıyla dinliyebliyorsan yeter,firdevs bağından bir gül alabiliyor musun,O'nun ibadetine,saldığı yola,yaşatmak istediği güzelliğe canı gönülden yürüyebiliyorsan en büyük mutluluk budur.
(Pir Zöhre Ana)
Senior Member
Merve Kavakçı'nın babası meğer...
kavakçının babası uzun yıllardır, ABD de yaşıyor evet.. görevi ise ;
ABD nin birtakım islam ülkelerinde kullanabileceği ajan yetiştirmek. ama bu ajanlar tamamen islami bilgilerle donatılıp ABD'nin lüzum gördüğü ülkelere gönderiliyor...
GELİN EY DOSTLARIM BİRLİK OLALIM.
İKİ CİHAN SELVERİNDEN SORALIM
SORULUR SORGULAR DARDA DURALIM
MÜRŞİDİ KAMİL'E KUL OLMADIKÇA...

( PİR ZÖHRE ANA )

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.