You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Mehmet Bekaroğlu'ndan mescit açıklaması

Mehmet Bekaroğlu'ndan mescit açıklaması

Administrator
Mehmet Bekaroğlu'ndan mescit açıklaması
[COLOR="#000000"]CHP Genel Merkezi'nin zemin katında bulunan bir oda "mescit" olarak düzenlendi. Gelen talepler üzerine önceden ’revir’ olan oda ’mescit’ olarak düzenlendikten sonra odanın girişine ’mescit’ yazısı asıldı.

Sosyal medyada oldukça konuşulan mecsit ile ilgili CHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bekaroğlu'ndan bir açıklama geldi.

Twitter'dan açıklama yapan Bekaroğlu, "CHP'deki mescit olayını abartmayalım, bir ihtiyaç giderildi, o kadar" dedi.

Bekaroğlu şunları yazdı:

"CHP'deki mescit olayını abartmayalım, bir ihtiyaç giderildi, o kadar. 2. Tartışmalarda şaşılacak olan; CHP'yi cami düşmanlığı ile suçlayanların mescit açılmasından mutlu olmamaları. Ama biz bunlarla ilgili değiliz; Türkiye'nin çok sorunu var; CHP bu sorunların çözüm yollarını çalışıyor, seçime hazırlanıyor."

CHP Genel Merkezi’nde mescid yapılacağının duyulması üzerine ulusalcı kanatta yer alan bazı milletvekilleri Bekaroğlu’na tepki göstermişti. Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz twitter’dan yaptığı açıklamada Bekaroğlu’nu din istismarı yapmakla suçladı. Yılmaz ’CHP Bekaroğlu gibi dini istismar edenlere bu kadar kapıyı açarsa kendi öz kitlesini kaybeder. CHP programına aykırı davranan Bekaroğlu istifa’ diye yazmıştı.

Odatv.com
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.