You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Meb Vitamin Faaliyete geçti

Meb Vitamin Faaliyete geçti

Administrator
Meb Vitamin Faaliyete geçti
[Resim: 30sewj5vl4.jpg]

4-5-6-7 ve 8. sınıf Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler konularında internette vitamin var sloganıyla verilen ]mebvitamin[/color] faaliyete geçti. peki öğretmenler bu hizmetten yararlanmak için ne yapmalılar?

Öncelikle öğretmenlerin buradan kayıt yaptırmaları gerekiyor, ancak burada dikkat edilecek bir husus var ki kayıt işleminin öğretmenin görev yaptığı okulun adsl hattından yapılması gerekiyor.

Kayıt olurken sadece T.C kimlik ve ilsis şifresi gerekiyor, daha sonra ise branş seçimi, e-mail ve telefon bilgileri girildikten sonra artık ttnetVitamin‘i kullanabilirsiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.