You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Mardin'de büyük operasyon!

Mardin'de büyük operasyon!

Posting Freak
Mardin'de büyük operasyon!
Derik ilçesinde, kaçak elektrik kullanımıyla mücadele kapsamında 179 işlem yapıldığı bildirildi.

Mardin Valiliğinden yapılan açıklamada, ilçeye bağlı yerleşim birimlerinde Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (DEDAŞ) ekipleri tarafından sulama maksatlı kullanılan kaçak elektrik trafolarının tespit edilmesi üzerine çalışma başlatıldığı belirtildi.

Bu kapsamda 19-20 Nisan'da tespit edilen noktalara işlem başlatıldığı kaydedilen açıklamada, "İşlem yapan toplam 22 DEDAŞ ekibinin güvenlikleri ve yakın emniyeti Mardin İl Jandarma Komutanlığı tarafından yaklaşık 3 tabur ile sağlanmış, bölge havadan helikopter ile kontrol edilmiştir. İki günde toplam 179 noktada elektrik enerjisi hırsızlığına yönelik yasal işlem yapılmış, abonesiz kaçak elektrik kullanımı engellenmiştir.Kaçak elektrik kullanımının önlenmesine diğer ilçelerde de devam edecektir" ifadeleri yer aldı.


24 Nisan 2013
Cumhuriyet.com
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.