You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kurtlar Vadisi fanatiklerine kötü haber

Kurtlar Vadisi fanatiklerine kötü haber

Posting Freak
Kurtlar Vadisi fanatiklerine kötü haber
Show TV'de şok karar!

Pazartesi günü yayınlanan 'Kurtlar Vadisi Pusu' ile 'Eşref Saati' yayından kaldırıldı.

[Resim: kurtlarvadisi2405.jpg]
Dizilerin kaldırılmasının ekonomik nedenlerden olduğu söylenirken, Show TV'nin Pana filme uzun zamandır ödeme yapmadığı da ortaya çıktı.

Taraflar konu ile ilgili net bir açıklama yapmaktan kaçınırken, kararın alınmasında Pana Film'in geciken ödemelerinin yattığı gelen bilgiler arasında.

Benzer olaylar ekonomik krizin yeni başladığı dönemde de de yaşanmış, Show TV bölüm başına 750 bin YTL'yi bulan ödemeden indirim yapılmasını istemişti.

Pana Film'in geri adım atmaması üzerine ise 'Kurtlar Vadisi Pusu' tekrar bölümüyle ekrana gelmişti. Önümüzdeki günlerde görüşme olur mu olmaz mı bilmiyoruz.

Ancak yaklaşan bayram dolayısıyla 'zorunlu tatil'in en çok dizi ekibinin işine yarayacağı muhakkak.
"Atatürk büyüktür, ruhu Ali’ dir"
Senior Member
Kurtlar Vadisi fanatiklerine kötü haber
[FONT="Times New Roman"]Bu dizi yayından kaldırılmalı.Gerçekleri anlatıyoruz diyerek insanları aldatan AKP nin yalakalığını yapıp Ergenekon davasını haklı gösteren bir dizi...Fanatikleri zaten onlar gibi....Milletin cebinde parası yok ama malum dizinin başrol oyuncusunun giydigi takım yok satıyor.Millletcik bir güzel uyuyor.Uyuyun uyuyun bakalım ne zaman uyanacaksınız...
Ellerinde çıralarla gezen çıplak ayaklı körlere ihtiyacı var dünyanın”

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.