You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

'Kobani düşerse çözüm süreci biter'

'Kobani düşerse çözüm süreci biter'

Administrator
'Kobani düşerse çözüm süreci biter'
Adana'daki "Kobani'ye destek" eylemine katılan HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan, [COLOR="#000000"]"Kobani düşmemiştir. Kobani düşerse çözüm süreci biter" dedi.

HDP, DTP, İHD, ve Halkevleri'nce oluşturulan 'Kobani Halkına Destek Platformu' tarafından protesto yürüyüşü düzenlendi. Merkez Seyhan İlçesi'ndeki İnönü Parkı'ndan başlayan yürüyüşe HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan da katıldı. Kalabalığa, hitaben konuşma yapan Pervin Buldan, IŞİD'in katliamlarına son verilmesi için harekete geçilmesi çağrısında bulundu.

Çözüm sürecinin devamı için Kobani'ye sahip çıkılması gerektiğini söyleyen Buldan, "Kobani düşmemiştir, asla düşmeyecektir. Kobani düşerse, Adana düşer, Kobani düşerse Ankara düşer. Kobani düşerse Türkiye düşer. Bölge Kürt halklarının tamamı Kobani'ye sahip çıkacaktır. İmralı ile yapılan görüşmelerde de bu dile gelmiştir. Kobani düşerse çözüm süreci de biter" diye konuştu.

'7'DEN 70'E DİRENECEĞİZ'

Bedhê Köyü’nde IŞİD saldırılarını protesto eden göstericileri, HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş ile HDP milletvekilleri İbrahim Ayhan, Selma Irmak ve Gürsel Yıldırım ziyaret etti. Yüzlerce kişiye konuşan Demirtaş, ’Bu saatten sonra geri adım yok. 7’den 70’e direneceğiz’ dedi.

ERDOĞAN: KOBANİ DÜŞTÜ DÜŞECEK

İslahiye Çadırkent Konaklama Tesisleri'nde kalan Suriyelilere hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında şöyle demişti:

’Havadan bombalamak sureti ile bu sorunlar çözülmez. İşte IŞİD çıktı Suriye güç buldu.. Müslüman Müslümanı bu şekilde öldürebilir mi? Bunu batılı devlet başkanlarına söyledim. Sadece havadan bombalamak sureti ile bu terörü sona erdiremezsiniz. Bununla ilgili işbirliği kurulmadıkça hava harekatı ile bu iş bitmez. Aylar geçti herhangi bir netice yok. Şu anda Kobani düştü düşüyor. Bu bölgenin uçuşa yasak bölge ilan edilmesi lazım. Muhaliflerin eğitilmesi lazım. Donatılması lazım. Buradan tüm dünyaya bir kez duyurmak istiyorum. Türkiye’nin hiçbir ülkenin toprağında gözü yoktur. Türkiye kendisine yönelik her türlü tehdit karşısında hazırlıklıdır. Donanımlıdır.’

Odatv.com
ALİ ÇOKTUR ŞAH-I MERDAN BULUNMAZ.

Dönen dönsün, ben dönmezem yolumdan...

MUSTAFA ŞEREF,
      KEMAL GURUR,
              ATATÜRK ONURDUR...

          Memleketim Yozgat Yemen'dir ilim
                    Horasan köyünden geliyor pirim
                  Kırklar binasında var oldu yerim
                  Sıfatı Zöhre Ana Ali'dir dilim.
                                                      Pir Zöhre Ana
Administrator
'Kobani düşerse çözüm süreci biter'
Çözüm süreci mi kaldı ey zavallı !.. Kobani de düşecek hayalleriniz de... Tek üzüldüğümüz hangi inançtan, ırktan olursa olsun kendi halinde yaşayan masum canlara zarar gelmesi.

Siyaset adına herkesin kanına girdiniz. Buna diğer partilerde dahil. Şu güzelim memleket barışın ve sevginin kaynağı olacağı yer de bölücülüğün, adaletsizliğin, şeriatın merkezi olacak konuma geldi.

Düşünebiliyor musunuz ? Bir terör örgütü savaştığı devletten askeri yardım istiyor, o devlet de terör örgütüne ’yan gelip yatma, biraz savaş’ diyor...

Bu ülke bunları hak etmiyor.

Bu ülke ne zaman ki yüce Atatürk'ün kıymetini anlar iş te o zaman barışa ve huzura kavuşur.

Posting Freak
'Kobani düşerse çözüm süreci biter'
Açılım, şimdi iki başli canavar oldu, PERDE yüzlüler halka başka görünüyorlar , yarattıkları canavarlara başaka görünüyorlar, şimdide bu iki canavarı ( pkk -Işid ) bir birine kırdırıyorlar, yani kendim ettim kendim buldum u yaşatıyorlar bu halka, şimdiye kadar kimi seçdiyse bu halk , şimdi de onun sonuçlarını yaşiyor türkiye.

Sonuçda (akp ) Halkın sayesinde iki canavar dogurdu ve besledi büyüttü ortaya bırakdı ve şimdide gidin uğraşın , nasıl olsa ben T.C tinden ve ATATÜRK den ıntıkamımı aldım , şimdide gidin bırazda siz alın, PERDE yüzlülerin Perdesi yırtıldıgı , düşdüğü zaman ,o zaman Halk kurtulacakdır.


************************************************************************************************
ON İKİ  İMAMLAR
*** *** *** *** *** *** *** *** *** ***
  1. İmam ALİ
  2. İmam CAFER
  3. İmam ZEYNEL
  4. İmam BAKIR
  5. İmam RIZA
  6. İmam CAFERİ SADIK
  7. İmam HASAN
  8. İmam TAĞI NAĞI
  9. İmam MEHDİYE HÜDA
10. İmam HÜSEYİN,İ DEŞTİ KERBELA
11. İmam CAFER -İ ZÖHRE YE HİBA
12. KIRKLAR DERGAHA


*** *** *** *** **** *** *** *** **** ***
Son Düzenleme: 08/10/2014, 12:42, Düzenleyen: Y O L C U.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.