You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kobani'de son durum: Hava saldırısı başladı!

Kobani'de son durum: Hava saldırısı başladı!

Administrator
Kobani'de son durum: Hava saldırısı başladı!
Kobani'de kıyamet kopuyor! Kentin bazı mahallerinde sokak savaşı yaşanıyor. CNN, son dakika gelişmesi olarak koalisyon güçlerinin IŞİD'e hava operasyonu başlattığını duyurdu.

KOBANİ'de IŞİD ile YPG güçleri arasındaki çatışma giderek daha kanlı hale geliyor. IŞİD'in kente girdiği haberleri gelirken, koalisyon güçleri akşam saatlerinde bazı bölgeleri bombaladı. IŞİD'e yönelik hava saldırısı sonrası, militanların şehri terkettiği iddia edildi.

Suriye'nin kuzeyindeki Kürt kenti Kobani'ye (Aynul Arab) saldıran IŞİD üyeleri, kent merkezine dün çok yaklaştı. IŞİD ile YPG güçlerinin Kobani'deki çatışmaları kentin dış mahallelerinde, sokaklarda gece saatlerine kadar devam etti.

internethaber. com

[Resim: 49656.jpg]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.