You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Administrator
Kim bu Kızlar ?
Kim bu Kızlar ? Çocuğuna Bunu Reva Gören Ülkeye Neler Reva Görür ?


Evet; Kim bu kızlar tanıyabildiniz mi? Türkiye'nin başındaki kafayı görmek, 7 yaşlarındaki çocuklarını hangi şartlarda ne tarz bir eğitime soktuklarını görmek için çok önemli bir fotoğraf.

Bizim fikrimizce 7 yaşındaki kız çocuğuna bu şartlarda eğitim veren ebeveynlerin o çocuklar ellerinden alınmalı, modern, ilim ve fen ışığında yetişecek özgür beyinler olarak yetiştirilmeleri sağlanmalı.

Böyle bir eğitimi, böyle bir gericiliği kendi çocuklarına reva gören kafanın ise değil Türkiye Cumhuriyeti'ni yönetmesi; bir aile yönetmesi bile sakıncalıdır.

Küçücük çocuklara, daha körpe zihinlere gericiliğin nasıl aşılandığının fotoğrafıdır bu...

Kim mi fotoğraftakiler ? Gülsüm Varsan, Tuğba Uzun ve KÜBRA GÜL. Henüz 7 yaşında İlim Koleji öğrencisiyken çekilmiş bir fotoğrafları...

İşte Türkiye'yi kendi evladını böyle yetiştirenler yönetiyor. Kendi evladına bu yobazlıktan başka verecek bir şeyi olmayan KAFA bu ülkeye ne verebilir ?

Yazık... Çok yazık....

Kaçkişiyiz Com
Member
Kim bu Kızlar ?
ürperiyorum öyle ürperiyorumki ve birilerine öyle çok kızıyorum ki sinirlerim bozuluyor hakder lilere onlar gibi alevi nüsvettelerine öyle kızıyorumki bütün bunların en büyük sorumlusu onlardır.onları ALİ şaha havale ediyorum.O, haklarından gelsin.
Administrator
Kim bu Kızlar ?
KILIK KIYAFET KANUNU

Kanun No : 2596


Madde 1- Herhangi din ve mezhebe mensup olurlarsa olsunlar ruhanilerin (din görevlilerinin) mabet ve ayinler haricinde ruhani kisve taşımaları yasaktır. Hükümet her din ve mezhepten münasip göreceği yalnız bir ruhaniye mabet ve ayin haricinde dahi ruhani kıyafetini taşıyabilmek için muvakkat müsadeler verebilir. Bu müsaade müddetinin hitamında onun aynı ruhani hakkında yenilenmesi veya başka bir ruhaniye verilmesi caizdir.Türkiye muz cumhuriyeti değildir. Hukukun üstünlüğü esastır...

Kılık ve kıyafetle ilgili kanunlar aynen ve derhal uygulanmalıdır...
Posting Freak
Kim bu Kızlar ?
emeğinize sağlık arkadaşlar....
.
Arkadaşlar, efendiler ve ey millet:

İyi Biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti, Şeyhler, Dervişler, Müritler, Meczuplar Memleketi olamaz.


En Doğru, En Hakiki Tarikat, "Medeniyet Tarikatı"'dır. "
[Resim: ataturkimzale.gif]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.