You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kılıçdaroğlu'nu n apartmanına polis noktası

Kılıçdaroğlu'nu n apartmanına polis noktası

Posting Freak
Kılıçdaroğlu'nu n apartmanına polis noktası
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Genel Başkan seçilmesinin ardından ''Komşularım rahatsız'' olur gerekçesi ile polis koruması istemediği Çukurambar semtindeki Park Apartmanı'nda, yaklaşık bir ay önce hırsızlık olayı yaşandı. Kılıçdaroğlu'nun komşusu olan ve üst katında oturan bir akademisyenin evine giren hırsızların, evdeki ziynet eşyalarını çalmasının ardından polis noktasının yapılmasına karar verildi. Alınan kararın ardından Çankaya Belediyesi tarafından aparmanın giriş kısmına polis noktası yapıldı.
Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Hassas Bölgeler Koruma Şube Müdürlüğü'ne bağlı 3 memurun görev yapacağı noktada, tuvalet, giyinme kabini gibi ayrıntılar da düşünüldü. Polislerin vardiya usulü görev yapacağı ve dün gece ilk nöbetin tutulduğu nokta, Kılıçdaroğlu'nun komşuları ve mahalleli tarafından da olumlu karşılandı. Kasım ayında Kılıçdaroğlu'nun oturduğu dairenin iki kat üstündeki daireye giren hırsızlar, maddi değeri yüksek çok sayıda ziynet eşyasını çalmıştı.

25 Kasım 2010
Cumhuriyet
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.