You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kılıçdaroğlu'da n Önder Sav'a cevap

Kılıçdaroğlu'da n Önder Sav'a cevap

Posting Freak
Kılıçdaroğlu'da n Önder Sav'a cevap
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yaptığı yazılı açıklama ile pazar ve pazartesi günleri yapılacak kurultaylar öncesinde yaşanan 'muhalif delegelerin ilk kurultaya katılmayacağı' tartışmasına değindi. Bilindiği gibi muhalif kanattan Önder Sav dün yaptığı yazılı açıklamada, "Delegelerin 26 şubat kurultayına katılmayıp 27 şubat kurultayına katılması kimseyi şaşırtmamalı" demişti.

Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı yazılı açıklamada, "Delegelerin özgür iradesine ipotek konulamaz. CHP delegeleri her iki kurultaya katılacaklar" dedi.

Kılıçdaroğlu delegelerin kurultaya katılmasını engelleyici herhangi bir davranışın kabul edilemeyeceğinin altını çizerken, delegelerin sorumlulukla hareket ederek kurultaya katılacaklarını ve her iki kurultayda da özgürce konuşacak ve tartışacaklarını belirtti.

Yazılı açıklamasının sonunda delegelerin en önemli görevinin CHP ve Türkiye'ye sahip çıkmak olduğunu belirten CHP lideri, açıklamasının sonunda şunları kaydetti: "Delegelerimizin böylesine önemli ve tarihi bir süreçte CHP’li olma sorumluluğuyla hareket edeceğine, pazar ve pazartesi günleri yapacağımız CHP kurultaylarında da, Kurultaylar sonrası coşkuyla, kararlılıkla başlatacağımız iktidar yürüyüşümüzde de el ele, omuz omuza olacağımıza yürekten inanıyorum."

HABERTURK.COM
Seke seke geldim ayağım yoktur
Hak mehlemi sende Zöhrem’dir doktur
Kimi kafir olmuş karnısı boktur
Süzünü süzünü postunda otur.

Türkiye’ye çıkarmışım bir gelin
Urufu Zöhre Ana onu pir bilin
Muhammet elçisi Ana’dır deyin
Hak için dergaha niyaza inin.


Bildiren: Pir Zöhre Ana
Posting Freak
Kılıçdaroğlu'da n Önder Sav'a cevap
Önder Sav , zamanında Baykal'ı bıraktı Kılıçdaroğlu'na döndü,şimdi Kılıçdaroğlunu bırakıp nereye döneceğini şaşırdı..
valla başı dönmüştür herhalde kolay mesele değil bu kadar dönmek...
Kelimelerim sistem hatasından yanlış yerden ayrılıyor...

“Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.”
[Resim: imza3cp.gif]


Özü bitmiş, gümanı pak olmamış,şeytana tapmış, nefsi çıkarı için arayıpta birşey bulamamış, kuyruk acısı varsa,Derviş Muhammed'in de dediği gibi" bir kılını çektiyse" Zöhre Ana, onu değerlendirmek ister aklısüre.Ehlibeyt'in meyvası bitmez, dalı budağı kurumaz,sen ne kadar kezzap dökersen dök, O'nun Zemzem çeşmesi ALİ'dir

Derviş'in HAK kelamını can kulağıyla dinliyebliyorsan yeter,firdevs bağından bir gül alabiliyor musun,O'nun ibadetine,saldığı yola,yaşatmak istediği güzelliğe canı gönülden yürüyebiliyorsan en büyük mutluluk budur.
(Pir Zöhre Ana)

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.